Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2122232425262728
Dolů
Téma: Abstinence-jak žít po závislosti?
*
Re: Abstinence-jak žít po závislosti? Před 1 týden, 1 den  
Anavi,buď tady s námi. Drž se!
Lenka
Gold Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Ahoj, co si to Anavi skopírovat, kdyby to přeci správce smazal, aby si to měla jen pro sebe. Ono totiž, pokud to někdo zkopíroval a ono by se to smazalo, tak je to lepší mít a vědět co si napsala, takhle by to měl jen ten co si to skopíroval.
Já to takhle mám s maily co jsem "protivníkovi" otevřel na počítači a ihned jsem začal kopírovat do svého mailu. No nedozvěděl jsem se nic extra, mám to, ale je to přirozené takhle hromadit informace.Kdo mne asi pomlouval, tak jsem věděl, že to dělá i v těch mailech, to je vše.
Dělá se to takhle pokud to neumíš , je to úlevné

1.otevřeš si na svém mailu nový rozepsaný email
2.otevřeš si svoje vlákno zde
3.otevřeš si nástroje fora na vláknu zde a klikneš na otevřít jako PDF
4.až se to načte tak klikneš zkratku Ctrl A posloupně a současně rychlém sledu a pustíš a ono se ti to celé označí
5.pak klikneš zase obdobně Ctrl C a ono se ti to celé jakoby uloží do paměti
6.A klikneš do svého rozepsaného mailu kurzorem a zmáčkneš klávesovou kombinaci Ctrl V a ono se ti to tam vloží a odešleš si to na vlastní mail a tím to archivuješ

Takhle si tam v tom pak můžeš hledat a mít archivované ať už ti to tady správce smaže nebo ne.
Bylo by přeci blbé, kdyby ten protivník měl toto archivované a tobě se to smazalo a zapoměla si co si tu psala.

Tak já to tak mám a většinou tedy mne to ale už nezajímá, píšu si tam i myšlenky a floskule,ale jak je napíšu (a odešlu zas z toho mailu na stejný mail a tím archivuji) tak mne to už nějak nezajímá, přečtu to jednou , dvakrát a dál to moc neřeším.
Tak třeba to bude pro tebe k něčemu.
Honza
V prodloužené abst.fázi č.2.(na 2.kvartál 2021)
Senior Boarder
graphgraph
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 04/05/2021 18:16 Provedl: Alvani.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí.Ha ha ha amatér originál.

Jendo,klobouk dolů. Já říkám,že jsi určitě fajn člověk. A dokonce ti v příspěvku k Anavi i rozumím. Jupijajeeeej. Jen tak dál.
Lenka
Gold Boarder
graphgraph
Pohlaví: Žena

Honzo, bezva.
Tenhle prispevek ma hlavu i patu.
Chapu to i ja.
Snad to Anavis trochu zlepsi naladu.
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Honzo přidávám se ke kolegyňkám a pokud jsem se tě nějak dotknul nebo urazil tak se moc omlouvám, jen tak dál!
pert
Platinum Boarder
graphgraph

Tak se zas poplácáme po ramenou, Honzo díky za radu. Jsem IT tvůrce web. stránek na profi...úrovni a nechám se lapit takovou hyenou....je to smutný...
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Tím myslím tento web.....
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Ivano nechces toho uz prosim nechat? Protoze ubohe uz to nejaky cas je a ted je to navic i mimoradne otravne . Podivej zjistila jsi ze verejne anonymni forum neni ten pravy lek na Tva trapeni a na Tve problemy - to je uplne v poradku. Tak se seber a bez pryc a nekaz to ostatnim!

A az zase dostanes "skvely" napad nechat se smazat tak ze sem budes nalita psat urazky tak pocitej ze pravdepodobne budou smazany prave jen tyhle urazky a vse ostatni zustane. Jedine co tim ziskas je ze dale "vylepsis" sve pusobeni zde .

Navic pokud je pravda co jsi psala a do sveho jednani s majitelem fora jsi zacala tahat PCR a vysetrovani Tveho pripadu tak se muzes naopak spolehnout ze cely Tvuj profil a vse co jsi napsala tady zustane. Vzhledem k tomu jak nevypocitatelne se chovas si to majitel logicky bude chtit nechat kdyby kvuli Tobe musel jit podavat vysvetleni . Priste by to chtelo vic myslet nez neco udelas...
Gennosuke
Platinum Boarder
graphgraph

Drahý Genno, nalitá jsem nebyla 16 let, takhle dlouho to nikdo z vás asi nevydržel. A ty prasárny jsem sem psala, v domění, že to admin zatrhne a vymaže mě. Prosim ho o to 14 dní, a on sám chtěl vyjádření policie o stalkingu vůči mé osobě. To jsem mu poslala a nic, hniju a otravuju tady stále. Je to korektní? Mám hodně pádný důvod, nepřeju nikomu prožívat znovu ten strach a beznaděj. A pokud se ti to zdá zoufalé, tak na to nereaguj. Jen nikoho neodsuzuj, nevíš vůbec o co kráčí....o ......
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Ještě naposled poprosím admin. o zrušení a končím. Jsem zoufalá a na dně. Už tu nebudu otravovat. Budete mít klid.......
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Stránka: 1...2122232425262728
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter