Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Agresivita v opilosti
*
#18942
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 11 měsíce  
Je to možné, ale po pivu a vínu si pamatuju co se dělo..po tvrdym nevim nic
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18943
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 11 měsíce  
Po tvrdém alkoholu je dřív opilý, ono dojde i na tu agresivitu po pivě, určitě.Prostě si přiznat ten alkoholismus a nepít, pak se nemusí ničeho bát.Ale to přiznání, abstinence, do toho se nechce, co????Takže čekej, boj se, třeba se dřív upiješ, než někoho zabiješ.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18944
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 11 měsíce  
Romane nevím jestli si Pert chtěl zažertovat.Myslím tím tvrdý alkohol a potom měký bude to pivo. Alkohol jako takový je jedno co piješ má stejné účinky.Někoho tlumí,někomu dává pocit síly a moci.Někdo je klidný jiný plačtivý další agresivní.Pokaždé se jedná o nějakou emoci,kterou alkohol zvýrazní.Všichni kdo pijí pod vlivem zrtácí soudnost,zodpovědnost a jedná impulsivně.Máš okna-to znamená,že se nacházíš ve varovné fázi alkoholika.Tvé jednání,tvá okna ti jednoznačně dávají vědět jak na tom jsi.Upozorńují,že tudy cesta nevede.Velice rychle se dostaví u tebe rozhodná fáze,která tě nadosmrti zařadí mezi alkoholiky.Přestat pít jakýkoliv alkohol-a ušetříš tím blížící se neštěstí,které nešetří nikoho.Ani tebe ani tvoji rodinu.Máš nejvyšší čas.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18945
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 11 měsíce  
Já bych řekla, že alkoholik už je.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18946
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 11 měsíce  
a těžkej
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18947
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 11 měsíce  
Tak já měl to samé nejdřív jenom po tvrdým a později i víno a pivo.Stačilo jedno pivo u oběda a nešlo už přestat, jel jsem třeba 5 dni non stop nevěděl jsem skym a kde jsem byl.Nic nebyl problém prostě agresivní idiot.Dnes už to je skoro půl roku co nepiju do hospody občas zajdu za kamarády ale piju jenom nealko pivo.Je to paráda žádný okna a útrata do 200kč
Michal666

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19225
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 10 měsíce  
Agresivita s výpadkom (krátko i dlho)dobej pamäti je ďalší z dôvodov - prečo abstinovať! Alkohol v akomkoľvek množstve, pri opakovanom a častom užívaní, degraduje osobnosť. Pudy takto získavajú vládu. Je to aj moja empíria.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24690
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 2 měsíce  
tak tenhle prípad je na léčení a to už dávno tam měl být. On chlastá od mládí,protože to již není popíjení ale chlastání,jenom nechápu,jak to s ním může ta jeho přítelkyně vydržet? Leda,že popijí tak,jinak si to neumím vysvětlit. Tato osoba je v rozkladu a možná ani to léčení by nepomohlo,protože to je jenom jedna z fází.Mám takového známého,který "popijí"již od mládí,dneska je 55let a je to ochlasta a notorik jako vyšitý a stále tvrdí,že on to má pod kontrolou a to tvrdí již 2O let. To ho čeká smrt uchlastáním,jako tvého bratra,pokud se nevzpamatuje a to asi už těžko. A ty si s ním děláš starosti,úplně zbytečné a ničíš si nervy jenom ty,jeho se NIC nedotkne,protože alkohol je pro něj jediná modla,nic jiného ho už nezajímá!!! tak se držte,vy okolo toho ochlasty!!!
pindruška

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24691
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 2 měsíce  
Míšo,tak to jsi BOREC a hrdina,že jsi se z toh chlastu dokázal vymanit,já ti moc a moc držím palce a fůra ochastů by si měla vzít z tebe příklad a VYDRŽ TO!!! Stojí to za to,život NENÍ o chastu,ale o krásném žití.
pindurška

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31246
přítel má problém s alkoholem Před 8 rok, 6 měsíce  
Dobrý den sem s přítelem rok a začátek vztahu byl fajn,ale pak to bylo krušné s přítelem.. Pracoval mimo město sme se vídali jednou za 14 dní a někdy i za díl..a hlavně i jak byl v práci se někdy stalo peníze co dostal a měl je poslat mě na nájem atd tak propil.. a taky se stávalo ,že měl jet za mnou nedorazil ke mě.. chlastal v Praze a 4 dny sem o něm neveděla ho i okradli..na záchytce taky byl.. sem mu řekla at si vybere jestli být sám a nebo omezí alkohol... Pak změnil práci byli sme spolu denně po práci.. ale stejně měl období kdy zase 3 dny kašlal a kašlal na práci..naposled sem se už naštvala a nejhorší je on se vždy dost opil když sme se pohádali..nedávno byl i agresivní vytrhal mi vlasy a škrtil mě,celé tělo sem měla od modřin jsem na něj volala policii a on se pak zklidnil a sekal latinu jen pár dní... pak sem měla odpolední a denně když sem přišla domů byl ožralej a jednou tam i byl vzkaz že odchází a sbalené veci..neřešila sem to byla sem unavená sem šla spát a za hodinu se vrátil.. další den sme se pohádali a místo do práce se ožral a pak další den se opět ožral.. a pak když šel do hospody se stal zázrak ,že v pátek přišel včas,šel spát a byl pohodovej víkend kdy nepil atd..pak zase přišel pátek dostal peníze co sme měli mít na nájem atd.. vzal mi peněženku dělal hrozné scény vytrhal mi vlasy,zkopal mě,celé tělo poseto modřinami,botou mi šlapal na tělo a chtěl i na obličej.. utekl s penezma sem se bála že se ožere ...neudělal za hodinu přišel domů omluvil se a pak když sem spala sel do hospody neřekla sem nic.. byl od 22-3 hod v hospodě přišel opilej jak svině a spal druhej den zase chlastal od 9 hodin až do odpoledne.. jemu někdy stačí kafe a hodina spánku je střízlivej.. pak neměl den pivo a byl hrozně unavenej ,v noci se potil atd.. to bylo v neděli... ted je pondělí a já mám odpolední tento týden a už mi zase psal že mu mám koupit 4 piva.. je jasný opět každej den bude mít 4 a nebo více piv.. já už mám strach a nervy..aby se neopíjel moc a nekašlal na práci atd.. mě nepřijde normální aby měl člověk denně 4 piva někdy si jich dal 6 a najedl se a šel spát.. bojím se že je už alkoholik... ale nechce k psychiatrovi atd.. a hledá chyby jen na mě..
Krovkova

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter