Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...73747576777879...87
Dolů
Téma: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky
#27786
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Mám vztek matka mi slíbyla že mi zarovná končky a i kdiž to věděla ustříhala my vlay na ktrý jsem byl hrdej , holky na mě koukaly byl mi skvěle můj sen, moj matka to nikdy nbyla a nbud, protože j to alergi ktrou já se snažim přtvořit v v lásku syyna a to je tet už díky bohu nemožný. Svině co deš po mejch 6 tisících najdi si někoho jinýho a chcípni jako opovrhovaná jak díky tobě a debílkum já.
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27787
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
tet přemejšlim k čemu bich tyhle svině přirovnal, a řikám si prachy kdibych měl. Svině a tn kdo řkne pevně prachy je lhář a nejde mu o člověka . Já žádný nemám ale řikám si vy svyně váš oběd za dva a půl zachrání 5 životů a vy umislně nevidíte jen abyst si žrali.
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27788
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Tisíce šancí řikal jsm jí at nedělá co nchci a nepřstala ničila my sbevědomí , a kdiž jsem nechtěl a zranilo mě to tak se my smálá.
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27789
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Trpěl jsm a moje Matka a Nvlastní otec tvrdili 6e si za bolesti který mám můžu sáam, a že je to moje věc, A matka my párkrát řekla že si přje až umřu a z toho mi pukalo srdce . a tt jednou kdiž začínám být intelktuál s pišní a já mám vztek z té falši v nich , dobytkové s my ozívá. a kéž by je svět zatratil za jídlo higienu a toaletu a za vduc myšlení atd a hlavně za lásku.
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27790
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Nešpore za to jak si radil mojí rodině chci aby jsi žral maso a aby do tb dobytku kdiž něco chceš cpaly apauryn od rána do večera dokavad ty svině povíšená nezačnš brčet a npřiznáš že si lhal. Hajzle sobckej a závistivej. za to že si dal apaurin srafovi budš ty svině pikat a to já přísahám jako potomek froida, aby sis to vyskoušel ty dvině prolhaná a falšná. Závistivj dobytku to ty si chtěl zabýjt ale kokotku froidka to rozznal a tak máš hovono ta svině.
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27791
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Kdiž jim tak my matka začne vičítat všechno kolem mě začn řvát a to já nsnášim tak ž jí pošlu někam jinam. Mám já klid u jídla.
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27816
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
No kdižse čtu ve vzteku tak je to tak první třída ale víte co sem na ní pišnej... Protož dřív jsem byl tak umlácenej že sem si nedokázal dovolit ani vztek.
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27817
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Vim co to ve mě vzbudilo a je to to že matka včera zneužila mojí důvěry a to zrovna ve chvíli kdiž sem jí tu důvěru dával, Veřil jsem jí že mi zastřihne konečky a ona že jo at se nboji , udělala podraz a ostříhala mi háro na který sem byl pišnej a ktery my dělalao radost a připomínalo mi jak daleko sem . Díky tomu sem ale pochcopil co mě od ní celej život zranuje a čeho využívala a je to matřská část citů. V bolstech na mě řvala a vysmívala s mi že sem nemocnej, podle mě nemá ani mateřskj pud protože to co dovolila abych vytrpěl by nedovolila žádná matka. jinak "nešpo" nezlob se mě se to u toho vrátilo jednou sem řek že už to skončilo . Právě sem pochopil že to ještě neni všechno je to jakoby shluk hnusnejch vzpomínek , u kterýho s dostávám dál a dál . A nacházím příčiny, s nšporem mě to už fakt sere protože už sem mu vinadal nad rámec možností a tohle i já posuzuju jako moc!!!
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27818
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Vlastně jí nesnášim protože zasahuje do věcí který se týkají mojí image mojí osobnůstky mýho kolektivu. Třeba my začal vičítat věc ktrou jsem dostal prostě zneužívá toho co nabýdne,a pak vám tim mlátí o hlavu nechci jí přijmout a j to končná část chci od ní pryč chci jís v klidu, chci s fláknout bez výčitek, chci s bavit o něčem jiném než o minulosti starostch nechci žít a všechno vyčítat, chci věci dělat svobodně, nechci aby mě lidi nebo struktůra toho sociálního chumlu omezovala.... Nechci žít v kleci do ktrý píchaj klackem....
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27819
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Tt přemejšlim o tom zhluku myšlenek ktry se mi promítaj kdiž se to spustí neni to nic na nikoho, Nešpor mě tenkrát zranil tím že že vinesl rossudek , čili duvěra v toho jakoby velkýho doktora kterej řekne jo má šanci. matka zneužití duvěry, společnos o které už nechci mluvit také zneužívání důvěry, nátlak řev,zneužití duvěry,výčitky posměch ,lhaní, podvodvodyatd. ještě ale nemůžu říct jak clej ten chuml vzpomínek funguje...
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...73747576777879...87
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter