Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: 14 dní
#9968
14 dní Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj spolubojovníci.

Tak já abstinuji už 14 dní. Cítím se velmi dobře. Dokonce se upravila nespavost a zcela vymizely průjmy a podrážděnost.
Horší je, že se už s několika celkem blízkými lidmi nestýkám, což mne uvrhlo do ještě větší izolace.
Samota je občas hrozivá.

Slíbil jsem rodině, že do léčebny půjdu při nejbližší recidivě. Ale ta nebude. Už ten hnus nechci nikdy zažít.
14 dní. Já vím, teprve začátek.

Tak držím palce všem. Ať se daří
Alkoholik Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9969
Re: 14 dní Před 11 rok, 9 měsíce  
Na tohle mám celkem kliku. Za opravdu blízké z opilců považuji pouze dva lidi. Oba vědí, že nepiju. Sami jsou natolik inteligentní aby, viděli že chlast není lék i pro ně. Prostě mne do pití nenutí. Nenabízí. Jestli začnu sám, tak to je můj průšvih.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9970
Re: 14 dní Před 11 rok, 9 měsíce  
Začneme abstinovat, jsme bez přátel.Porč asi?Měli jsme jen kamarády, co pili s námi.Samota je zlá, těžko si na ní zvyknout, pořád je lepší, něž být s kamarády, co nás lákají pít.Mít ale takového, co pije, a nás nenutí , neláká pít, to je bezva, vzácné.Ondro, Ty piš hodně sem, pomůže to trošku, vzpomeň si na někoho, kdo alkohol nepotřebuje furt a pořád, určitě někdo takový kolem Tebe je.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter