Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Přítelkyně je alkoholička
#2773
Přítelkyně je alkoholička Před 13 rok, 3 měsíce  
Má přítelkyně má poslední dobou problém z alkoholem a v minulosti se dvakrát lečila v léčebně a ted zase se dostala do stavu kdy si neumí sama pomoci a já si s ni taky nevím rady co dělat,protože z tím nemám zkušenosti.Pořád mi tvrdí,že když nebude ted mít přísun alkoholu,tak že může se stát,že skolabuje,ale já tomu moc nechci věřit.Říkal první že to musí postupně snižovat a hned nemůže přestat pít jinak by skolabovala,ale pořád to nesnižuje.Tak jestli mi může někdo poradit co dělat a jestli je to pravda,že kdyby přestala hned nepít alkohol,tak jestli by opravdu mohla skolabovat.

Tak předem vám všem děkují za odpověd a radu.
endy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2774
Re: Přítelkyně je alkoholička Před 13 rok, 3 měsíce  
Možné to je, ale to by musela být opravdu těžká alkoholička.Spíš už dement.Zatím se asi vymlouvá, lže.Ví úplně nejlépe sama, jak přestat.Jenže nechce.Znovu léčebna, nebo pryč od ní.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter