Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Zabiják metylakohol
#10818
Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
www.novinky.cz/domaci/278554-metanol-ma-jiz-16-obeti-v-prerove-zemreli-uz-ctyri-lide.html

Je to tragedie pro spoustu lidi, kteri se obcas napiji a skonci tak spatne nebo zemrou..uz i k nam to dorazilo, v Rusku, Ukrajine, Polsku atd. uz je to bezna vec, u nas se to dlouho darilo potirat, ted je ale sakra zle, uvidime co prinesou pristi dny a snad se podari vypatrat zdroj.

ABSTINENCI ZDAR!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 12/09/2012 20:57 Provedl: Jessie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10819
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Roky nikdo nechtěl vidět pajcovaný chlast u vietnamců, kupoval se dost.Až teď se snad něco bude dít, moc nevěřím, že viník bude potrestán, vše je o penězích.Ano, jsme jak v Rusku, kde lidský život nemá cenu žádnou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10820
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
no je to docela désivé, už 17 mrtvých, tak si tak říkám není nad to býti abtinentem, mám se dobře, nepiju a ani mě to neláká, pozdravy libě a vůbec všem,
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10821
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Taky oceňuji, že se mě to nijak netýká, chvala Bohu...
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10822
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Já vím, že kdybych ještě pila, vůbec by mě tato hrozba nějak nevylekala, klidně bych se napila i toho svinstva, děsné, šílené chování alkoholičky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10824
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:
Já vím, že kdybych ještě pila, vůbec by mě tato hrozba nějak nevylekala, klidně bych se napila i toho svinstva, děsné, šílené chování alkoholičky.

Citim to stejne, koupila bych si drazsi piti, stejne rum a vodku jsem nepila..je to desny jak cloveka skoro nic nezastavi!

Vcera jsem dosla k nemilemu zjisteni ze jsem pozila alkohol ve zmrzline - Carte D´Or Chocolate Cherry, meli by to zakazat, jedi to i deti! Je tam 0,85% visnoveho likeru!!!ale stejne mi to neudelalo dobre a uz si to nikdy nekoupim.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 13/09/2012 11:25 Provedl: Jessie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10827
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Jessi tohle neřeš,bylo to jen nedopatření a už se stalo.Je pravda,když jsem byla rozjetá v tahu-taky bi nic a nikdo nezabránil vypít cokoliv.ta chut´je tisíkrát silnější,než cokoliv.Než rozum,lidské city,láska než mateřství.Je to ta nejvyšší síla celého pekla.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10828
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Je to tak, jak píše Líba, roky se pančovaný alkohol vyskytuje na tržnicích a u Vietnamců, ale te´d už to někdo opravdu přehnal a te´d se stím bude muset dělat, i když v moc velké úspěchy nevěřím. Těch lidí je mi líto. Já teda naštěstí trvdý alkohol nikdy nepila, ani pivo, jen víno. Stejně je to děs !!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10829
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Jsem zvědavá jaký trest dostanou viníci-pokud se najdou.No aspon´jsme se mohli dovědět že jsme jako aktivní alkoholici do státní kasy přinášeli podíl,který se ročně pohyboval kolem 18mil.Kč.Neuškodilo by,kdybychom za ty propité roky dostali od státu třebas melou čokoládovou medaili jako poděkování
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10830
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Ono se vlastně nic nedělá, jen se panstvo radí, plánuje v krizovém stavu....připadá mě ubohé ty kontroly jen ve stáncích, přitom prokazatelně byl alkohol nakoupen i v kamenných obchodech, nalévaný v restauraci.Žádné výzvy, aby lidé podivný alkohol odevzdali a nahlásili, kde ho koupili.....nevěřím, že viník, vrah bude dopaden.Od května !!! toto trvá, kdoví, kolik už bylo mrtvých.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter