Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Do čajovny v PRAZE
#12229
Do čajovny v PRAZE Před 11 rok, 4 měsíce  
Ahoj všichni, tak mě napadlo když to tu tak pročítám, není tu někdo z Prahy kdo by chtěl poznat parťačku v abstinenci a zajít třeba popvídat o strastech a radostech života na dobrou sanchu? Pozitivní přístup vítán a přiměřený věk tomu mému..
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12234
Re: Do čajovny v PRAZE Před 11 rok, 4 měsíce  
Dobrý den Jessie,
nejsem ani z Prahy a už vůbec ne ve Vašem věku.Ale zaujal mě krásný překlad toho,co platí stoprocentně i v češtině.Jsem sice němčinářka,celý život mě němčina živí,ale angličtinu jsem měla vždycky raději-už jsem bohužel hodně zapomněla.
Přeji Vám,ať někoho na to posezení v čajovně najdete a ať se Vám i nadále daří abstinovat-je to krásné,ale to už určitě víte.
Hezké adventní dny přeje
Helena z Č.Budějovic
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12236
Re: Do čajovny v PRAZE Před 11 rok, 4 měsíce  
Helena napsal:
Dobrý den Jessie,
nejsem ani z Prahy a už vůbec ne ve Vašem věku.Ale zaujal mě krásný překlad toho,co platí stoprocentně i v češtině.Jsem sice němčinářka,celý život mě němčina živí,ale angličtinu jsem měla vždycky raději-už jsem bohužel hodně zapomněla.
Přeji Vám,ať někoho na to posezení v čajovně najdete a ať se Vám i nadále daří abstinovat-je to krásné,ale to už určitě víte.
Hezké adventní dny přeje
Helena z Č.Budějovic



Mockrát děkuji za milá slovo Heleno! Já zase miluju angličtinu i když z němčiny jsem musela maturovat

Díky, no uvidíme, třeba se někdo najde, AAA se mi nechce tímto způsobem objevovat, mám svůj styl abstinování ale už tuto myšlenku mám v hlavě docela dlouho sejít se s podobně smýšlejícím člověkem ať už m/ž..

Vám krásné adventní dny přeji také a držte se!
________________________
Přidám do sbírky mou druhou nejoblíbenější citovací pasáž:

"Lord grant me the serenity to accept the things I cannot change, the courage to change the things I can and the wisdom to know the difference."
- The Serenity Prayer
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12241
Re: Do čajovny v PRAZE Před 11 rok, 4 měsíce  
Jessie-thank you!
I to je svatá pravda!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12249
Re: Do čajovny v PRAZE Před 11 rok, 4 měsíce  
AAA je bazar ma auta, snad.Když tak AA.A divila by ses, jak by Ti rozuměli, Ty jim, i starší lidé,protože máte stejnou nemoc, chuť přestat pít.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12261
Re: Do čajovny v PRAZE Před 11 rok, 4 měsíce  
Jasne anonymni alkoholici jen dve AA, promin, o jedno navic a mas pravdu bazar a hlavne taxi jsou tri A

Ja je neodsuzuji a urcite jsou fajn a nikdy nerikam nikdy ze tam nezajdu ale ja mela na mysli najit spis sprizneneho abstinenta do spolecnosti a volit si cas podle sebe. Ja proste odjakziva nejsem na komunity jakehokoli typu.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 03/12/2012 23:26 Provedl: Jessie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12351
Re: Do čajovny v PRAZE Před 11 rok, 4 měsíce  
Dobrý den, po dlouhé době jsem na těchto stránkách. V současné době nejsem v Praze, ale po návratu v polovině ledna příštího roku, bych určitě měla zájem zajít do čajovny s někým, kdo má podobný problém jako já. Ozvu se znovu, až budu zpátky.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12355
Re: Do čajovny v PRAZE Před 11 rok, 4 měsíce  
Ok Jani, jasne ozvete se, budu rada..

Kdyby nekdo stale mel zajem, muzete me kontaktovat na emailu:

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 31/12/2012 23:14 Provedl: Jessie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12745
Re: Do čajovny v PRAZE Před 11 rok, 3 měsíce  
Nechce nekdo zajit na kafe/caj a pokecat nejen o chlastu, nepiti ale i o zivote atd.?
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12764
Re: Do čajovny v PRAZE Před 11 rok, 3 měsíce  
Kdyby to nebylo tak daleko, tak tam zajdu.Ten osobní kontakt, pokec je lepší.Snad někoho kočko najdeš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter