Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: podcenil jsem situaci....
#15789
podcenil jsem situaci.... Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahojky vsem,tak po dlouhe dobe se musim vyzpovidat a treba zase o radu poprosit. 25.10. to bylo devet mesicu abstinence. Prvnich 6 mesicu jsem zvladal dochazel pravidelne na AA,ale prave sesty mesic a medaile....zmena pracovniho rezimu po-pa 10hod az do 24hod vzrustajici financni tlak,vikendova makacka kolem baraku ci hlidani synu,kdyz manzelka vzhledem k narocnosti 15mesicniho syna si jela orazit,ci do prace. Takze stoupajici nervy,tlak,a neschopnost vse zvladnout se zacali podepisovat na mem chovani. Neprijemnej,hnusnej,vse mi zacalo vadit,detem jsem se nevenoval jako kdyz je doma pohoda a klid. Stupnujici hadky a vyhledavani uz jen malickosti vygradovali pred tydnem. Samozrejme jsem to videl jinak,ze makam snazim se nikdo mi nepomuze a na oraz nemam narok.
Manzelka odjizdela k rodicum ja mel pohotovost takze drivi na zimu a jen cekat jestli pojedu nebo ne. Pred patou tel.honem do prace dve hodiny odmakat a zpatky domu. Vzhledem k unave a dojizdeni 42km do prace jedna cesta,pravidelne usinam,takze mikrospanek skok do prikoou a auto v poli. Vzteklej ze zase problemy(a mam jich hodne)nezaplacena pojistka a hororove predstavy,rozmlacene auto budu splacet a na opravu nemam,dojizdeni,v noci 5km pesky....proste jsem prisel domu ubal si travu a zhulil jsem se. Samozrejme konteola po telefonu ja nemohl ani mluvit a nakonec jsem usnul. Vzhledem k tomu co si manzelka vedle me vytrpela,automat jsem byl vylitej,boural jsem vylitej.....takze v nedeli rano horka linka,neco o kretenech vylitejch a ze konec. Priznal jsem travu,ale to je jedno...zavislost jako zavislost. Takze hadky nervy a tri dni pote po rani hadce jsem naboural sluzebni auto. Takze kopacky,prodavt barak,moje auto totalka,sluzebak totalka,narust dluhu....a samozrejme hadka s majitelem a hodinova vypoved.
Takze doma vybuch vzteku se slovy ti dekuju,slova te nesnasim,zabal se a vypadni.....nikdy jsem je nepouzil...a vzapeti jsem toho litoval.....
No manzelka odjela k rodicum i s detma a ja dumam co ted dal......pit nechci a nebudu uz jen ta trava me hodila na zacatek,ale co bude.....nevim
Se navrhuji na oceneni smolar roku,protoze behem sesti dnu prijit o deti,rodinu,barak auto,navyseni dluhu a hlavne prisel jsem o pravidelny prijem pres 30tis......za jedno brko..hmmmm si fakt muzu gratulovat....neni mezi vama kartarka ja 1.9.78 ma pani 6.7.78 a ja vam moooc dekuju za reakce. To ze to byla blbost uz vim....zavislost je svinstvo
zdenek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15791
Re: podcenil jsem situaci.... Před 10 rok, 5 měsíce  
Zdeňku, kašli na kartářku, dobře si uvědomuješ, že jsi podcenil doléčování na AA.Záleží jen na Tobě, jak budeš dál žít, práci si najdeš, zajímej se o osobní bankrot, žena, když uvidí, jak se snažíš, vrátí se, věř v lepší časy, posral jsi to sám, nejde ani tak o to brko, jako o to doléčování, protože není nic důležitějšího pro tebe, jako tvá střízlivost.Znám lidi, co skončili s igelitkou na ulici, dnes už opět žijí dobře, AA, Kroky , pokora.......Nebude to hned, ale může to být.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15796
Re: podcenil jsem situaci.... Před 10 rok, 5 měsíce  
O podcemeni se neni vubec zadna diskuse a musim rict ze po poslednim vybuchu vzteku jsem v patek jel na AA a zase pouzivam mozek. Dva dny si rozebiram situaci,nas vztah a nasel jsem spousty trhlin. Tim se nechci vymlouvat. Zena je na materske takze ma na krku obe deti. V tomhle klobouk dolu jenze je porad zavrena v baraku. Samozrejme jsem se ji snazil stridat,aby si orazila,jenze v poslednich trech mesicich jsem toho zacal mit plny zuby. Vlastne jen do prace kde v prumeru travim 240hod mesicne a o volnu bud deti nebo zahrada,barak,drivi.....v poslednich deviti mesicich krom dvou dnu chripky a jednoho volnyho neplanovaneho dnu v jednom kole. Na to nejakym zpusobem vypustit vemtil ani myslenka. Nemame hlifaci babicku takze abychom sli do kina si muzeme nechat jen zdat. Jenze nebude chyba jinde? Nepomohlo by nam cas od casu aspon na tri hodiny byt jen sami? Komunikace,to je u nas problem a pak uz staci jen pohyb hlavou,rukou usklebek a vime presne co si ten druhy mysli. No kazdopadne ted jde o danou situaci. Vzhledem ze stale trva na svem,ja chci odjet pracovat na hory.......ale obavam se ze druha strana to pochopi ze utikam,ze to na ni nechavam. Ono pak v zime topit,uklizet snih dve deti....uz si tim prosla. Abych uplatil hypoteku do eventualniho prodeje sobe bydleni alimenty a jeste jim pomahal to abych vydelal tak 50tis. Nechci to odjezdem uplne zazdit.....videt vam zenskym obcas do hlavy
zdenek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15797
Re: podcenil jsem situaci.... Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahoj zdenku. Tak jsi se nám tu pěkně politoval. O tázka je. Proč sem píšeš. Jenom se vypovídat? OK.
Poradit? Chodil si na AA...nikdo ti neřekl o programu uzdravení? Vzhledem k tomu, že veškerou energii směřuješ do práce nediv se, že padá vztah.
Kartářka ti poradí, ale bude ti to na prd. Používáš čistě vlastní rozum a jednáš skrze své emoce. Jsi v kruhu a v podstaťe z něj není úniku, protože jsi přesvědčený, že to tak asi musí být. Chceš to změnit, ale zase jen tím stejným rozumem, který ti nedává na výběr.
Tak co vlastně chceš a co jsi ochotný pro to udělat???
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15798
Re: podcenil jsem situaci.... Před 10 rok, 5 měsíce  
Pchááá, co nám ženským, ale vám chlapům!!Prostě jsme jiní, no a?Nějaký způsob lepšího života musí být, vše děláte násilím, musíte, bez radosti, elánu, co tak poradna?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15828
Re: podcenil jsem situaci.... Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahoj,já se určitě nechci litovat,mám co jsem asi chtěl. Mám prostě ten problém,že v běžným životě to vše vidím úplně jinak apak to končí průšvihem a vidím to zase otevřenýma očima.
zdenek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15829
Re: podcenil jsem situaci.... Před 10 rok, 5 měsíce  
nooo to v návrhu bylo ale ted nemluvi je s dětma u rodičů a s čím se vrátí v neděli netuším. nevolám chci jí nechat v klidu
zdenek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter