Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Alkohol a vztahy
#1862
Alkohol a vztahy Před 13 rok, 6 měsíce  
>>> Z důvodu porušení pravidel fóra byl příspěvek uživatele smazán. <<<
Honza

Poslední úprava: 25/09/2010 13:29 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1880
Re: Alkohol a vztahy Před 13 rok, 6 měsíce  
Ahoj Honzo,
je bezva, že toužíte po nějakém trvalejším vztahu, sám máte zkušenost, že přes alkohol k němu nedochází.
Alkohol je lhář, nejdříve se cítíte v pohodě po které toužíte a pak je to neuvěřitelná zrada.
Když si to tu pořádně pročtete, otázku: ,,alkohol a vztahy ,,budete mít zodpovězenou.
Honzo,zkuste pro sebe vyhledat odbornou pomoc ( psychologa), který by s Vámi probral Vaši osobnost, jste jedinečný a určitě byste v sobě objevil spousty krásných věcí, které by Vás naplňovaly, byl byste spokojen sám se sebou a měl hezké vztahy i bez alkoholu.
Myslím si, že by to pro Vás byla skvělá investice než-li hledat kamarády i dívky po hospodách.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1883
Re: Alkohol a vztahy Před 13 rok, 6 měsíce  
Honzíku, co je to za lásku, vztah , díky alkoholu?Musí končit rozchodem!Chodíš taky někam jinam, než do hospody?Nemáš koníčky?Nelžeš sám sobě?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1897
Re: Alkohol a vztahy Před 13 rok, 6 měsíce  
Honzo,já kvůli tomuhle začal kdysi pít, s alkoholem jsem se cítil v kolektivu dobře a i seznamování bylo jednodušší ale ta daň za to že si na to zvykneš je velká.chtěl bych to vrátit zpátky a řešit to všecho bez alkoholu ale už to bohužel nejde.jak ti radí Květa,kdybych tenkrát věděl že psychiatr není sprosté slovo ,řešil bych to úplně jinak
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1901
Re: Alkohol a vztahy Před 13 rok, 6 měsíce  
>>> Z důvodu porušení pravidel fóra byl příspěvek uživatele smazán. <<<
Honza

Poslední úprava: 25/09/2010 13:29 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1903
Re: Alkohol a vztahy Před 13 rok, 6 měsíce  
Honza napsal:
Děkuji všem za odpovědi.
Květa:
Jo tak trvalejší vztah to pro mě není, já se nedovedu moc s druhýma lidma bavit když jsou střízliví. U psychologa i psychiatra jsem byl už dávno, ale stejně mi nepomohli. Mám schizoidní poruchu ososbnosti, a to prý je neléčitelné. Ale jen abyste věděli co to je : Problém téhle poruchy je právě v tom, že se neumím bavit s lidma a že se vůbec neumím "bavit". Ale právě když jsem zkusil alkohol tak mám pocit, že to je něco, co by mě bavit mohlo. Říkám si že třeba kdybych se aspoň rok mohl bavit díky alkoholu tak by to stálo zato pak nato umřít. Většina lidí s tímhle názorem nesouhlasí, jenže oni se umí bavit i bez alkoholu a já ne.

Liba :
Tak u mě každý vztah skončil rozchodem. Ale s opilejma je aspoň na chvíli, kdežto střízlivá mě hned odkopne ať neobtěžuju.
Já jsem právě nikdy nikam nechodil (kromě do školy a do práce), a teď jsem zašel párkrát do hospody a měl jsem pocit, že díky tomu konečně "žiju".

Jiří Jaroš
Jo jenže mě nepomohl ani psychiatr, ani psycholog, tam už jsem byl. Akorát mi řekli nakonec, že se stejně musím snažit sám.... A jsme zase u toho jak, když to neumím.


Když se neumíš bavit s lidma,tak se bav s futrem.
Jenda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1912
Re: Alkohol a vztahy Před 13 rok, 6 měsíce  
Tak seď na zadku doma, a čekej, až si pro Tebe přijede úžasná princezna na bílém koni!Nebo radši zvedni zadek, vyraž sportovat, na dovolenou, mezi lidi i třeba do hospody, pít nemusíš.Jdi se léčit z nesmělosti!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1915
Re: Alkohol a vztahy Před 13 rok, 6 měsíce  
Honzo,
já mám dojem, že u Tebe je něco dost špatně, a nějak bych to hledala v dětství.
Tady jsi off topic, jesti hledáš odpovědi tak tě zvu k nám na

Neslibuju, že Tě nějaká diskuze vyřeší, ale vážně by Ti mohla pomoc terapie, srovnal by sis to, pokud bys byl ochoten samozřejmě, protože ti, kdo tvrdí, že je to na Tobě, mají pravdu.

Hodně moc se pleteš, když se domníváš, že ti co se upili k smrti si užili poslední dva roky, naopak...ty posledníá dva roky jsou peklem, nemůžeš pití zastavit, nic jiného tě nezajímá a soustavně je ti zle fyzicky a psychicky, jsi v pekle byť žiješ, navíc takové zjštění, že máš před sebou pár měsíců života, Tě pěkně uzemní, najednou chceš žít a už je pozdě, najednou nechceš umíř - rozumíš?

Děti jsou bezbranné, rodiče je musí chránit, to je nejen zákon, ale i příroda.
Jo zákaz alkoholu a cigaret a drog celoživotně by vůbec nebyl špatný, ovšem to tu nevyřešíme, co myslíš?
Tržní hospodářství - byznys - mnozí platí životem, nejen tím, že se upijí.

To, že ses rodičům svěřil se svou investicí, je hezký , chápu, že by ti víc vyhovovalo, kdyby přihodili další čásku a mohl jsi si užívat placeného sexu dál. O tom to ale fakt není.
Normální rodič své děti miluje, byť to tak děcku nepřipadá, nechápe jejich buzerace, dobře míněné rady, nařízení, časem přijdeš na to, pokud to budeš chtít vidět, že to dělají v nejlepší víře, podle svých zkušeností se tě snaží ochránit. Mmch. toto většině rodičů vydrží do smrti, bez ohledu na to, že maj potomky již také důchodce.

Tady asi pochopení nenalezneš, protože se všichni domnívají, že si děláš legraci, zlehčuješ problematiku, což mě nepřijde, spíš vnímám potíž v navazování vztahů, dokonce bych si troufla vykreslit profil tvé rodiny.
Honzo, přes alkohol a požitky z něj žít šťastní život nebudeš, je příliš krátká chvíle, kterou alkohol život zpříjemní a ta chvíle je draze vykoupená, tím co následuje. Věř mi, že to bys nechtěl. Neníá co závidět.
Radka K.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1916
Re: Alkohol a vztahy Před 13 rok, 6 měsíce  
Honzo, odkaz se nanatáhl, tak ještě jednou. www.volnadiskuze.cz
Můžeme se pokusit tě rozebrat, ale fakt PT by nebyla špatná.
Radka K.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2362
Re: Alkohol a vztahy Před 13 rok, 4 měsíce  
Ahoj, mám takový dotaz. Asi se to úplně netýká názvu, ale je to asi nejbližší všem co tady jsou. Je možné aby jedné a té samé osobě byly v jedné situaci z úst cítit jen dva panáci tvrdýho(samozřejmě ne hned po sobě) a v nějaké jiné situaci by po těch dvou panácích nebylo téměř ani zápachu? A jak je to vůbec možné pokud to tak je?
Marek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter