Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Chlast a dluhy
#19505
Chlast a dluhy Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj,rad bych se s Vami podelil o svuj pribeh.Jmenuju sr Mirek ,je mi 29 a jsem leceny alkoholik,ktery uz rok abstinuje.Jelikoz jsem ale v minulosti "nasaval" s opravdu velkym aptitem,k ukojeni svych chuti jsem tak potreboval i finance.Jelikoz jsem mel v te dobe i celkem solidni praci,nebyl tak problem napujcovat si nejaky ten drobak od bankovnich i nebankovnich instituci.Casem ale prisel vyhazov z prace(snazil jsem se mit co nejvice odpolednich sichet.Tam jsem mohl totiz v poklidu popijet.)To by me ale nesmel pristihnout mistr ranni smeny ,(kdyz jsem jednou prebral a usnul),pozvraceneho a s lahvi cepovane vodky.Do pul hodiny ucetni pripravila vypoved pro hrube poruseni pracovni kazne a ja se musel pakovat.Po nejake dobe jsem samozrejme prestal sve zavazky vuci tretim subjektum splacet.Chvilku byl klid ,sem tam nejaka upominka.Vse jsem ignoroval a takovy nevyzadany "spam" koncil casto na cimpr campr v kosi.Dlouho se nic nedelo a ja byl bohemsky opojen nejen chlastem,nybrz i pocitem,ze na me nemuzou.Omyl!Pred nekolika tydny zadrncel zvonek.Nikoho jsem zrovna necekal.Po otevreni se na chodbe zjevily dve stokilove temer dvoumetrove postavy s ucesem "ala Van Dam" s kamerami na hlave.Prokazali se nejakou poutovou prukazkou,a uz si klestili volnou cestu dovnitr.Radili v byte jako zvirata utrzena z retezu.Ackoli mi nijak slovne nevyhrozovali a nehrozili ani zamordovanim ,presto nadelali v byte poradnou paseku.Vsude same do oci bijici nalepky s datem a napisem:EXEKUCNE ZABAVENO.Dokonce olepili i nocni stolek nebo stojan na cd.Skrine a lednicku s prackou a kuchynskym stolem sice opatrili nalepkou take,avsak neodvezli je.Na jejich prichod jsem byl absolutne nepripraven,proto stacili ukoristit spoustu veci ,jenz jsem nestihl schovat.Tv,notebook,kolo,ale dokonce i slunecni bryle,plastovy odkapavac nebo digitalni glukometr,ktery potrebuji,jelikoz jsem diabetik....Ach..jak usmevne a zaroven tak tragicke.Podotykam jeste,ze se jednalo o dluh ve vydi 40 000 u GE Money a vykonavatele byli z exekutorskejo uradu Judr. Tomase Vrany z Prerova...Tak jsem to tu chtel napsat,pro ostatni,co taky nejakou korunu dluzi,aby si davali pozor...,nebot je to dost neprijemny zazitek.A ta ostuda pred sousedy.Nijak se nesnazim obhajovat,babicka vzdy rikala,ze "dluhy ujidaji z talire".Vim,ze co si napujcuju,musim taky vratit,ale ten jejich pristup.....Omlouvam se,pokud jsem az prilis odbocil od tematu alkoholismu.Mirek.
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19506
Re: Chlast a dluhy Před 9 rok, 10 měsíce  
Jeste bych rad zduraznil,ze berou temer vse!Ja mel doma pomerne hodne spotrebni elektroniky(tablet,notebook,konzoli....)Kdyz to hosani videli,odkrvil se jim mozek a zacaly jim tvrdnout kalhoty.Potom se tak zvlastne pohupovali a s blizicim se uspokojenim se zacali podivne pokrucovat.Komicke.
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19508
Re: Chlast a dluhy Před 9 rok, 10 měsíce  
Mirek napsal:
Jeste bych rad zduraznil,ze berou temer vse!Ja mel doma pomerne hodne spotrebni elektroniky(tablet,notebook,konzoli....)Kdyz to hosani videli,odkrvil se jim mozek a zacaly jim tvrdnout kalhoty.Potom se tak zvlastne pohupovali a s blizicim se uspokojenim se zacali podivne pokrucovat.Komicke.
Miro,
je to celé tragédia - jedného pijúceho diabetika.

Verim, že to zvládaš v demo - nealkoverzii.
Aký význam by potom malo absolvované liečenie?
Drž sa!!!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19513
Re: Chlast a dluhy Před 9 rok, 10 měsíce  
Jako já nevím, o ci ti jde, Mirku. Dluhy se musejí splácet. Ty bys někomu půjčil a pak se klidně díval na jeho vysmátou, ožralou držku? Buď trošku objektivní, za ten průser si můžeš sám. Ale držím ti palce, ať se ti podaří dostat se z toho, aniž ses stal bezdomovcem. To je totiž konečná.
Jiří

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19525
Re: Chlast a dluhy Před 9 rok, 10 měsíce  
Mirku,mně hodili v práci za chlast hrubé porušení pracovní morálky.Napsal mi to šéf i do zápočtového listu.5 roků jsem o práci nezavadila ani jako uklizečka.Přišly tím mé opakované pokusy o sebevraždu.Jestli máš nějakou práci začni komunikovat s věřitelem.Na oběšení to není.Znám lidi,kteří dluží astronomické částky.Já mám taky dluhy-tentokrát spojené s poslední recidivou.Některé mi už navyšují-i přes komunikaci.Jedinou blbost,kterou bych udělala,kdybych kvůli tomu začala opět pít.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter