Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: přítelkyně se v opilosti počůrala
#6168
přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 9 měsíce  
Stalo se to už asi třikrát, když jsme se vrátili z nějaké akce domů a šli jsme spát. Moje přítelkyně byla úplně na šrot opilá a ráno, když jsme se probudili, zjistili jsme, že se počůrala. Mě osobně to nevadí, vím, že byla na mol a co Vy? Má někdo takovou zkušenost kluci, holky?
michalmichael

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6172
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 9 měsíce  
Když Ti to nevadí, proč o tom píšeš, kup pleny, gumové prostěradlo a klidně se opíjejte dál.Mně by to vadilo.Normální to není.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6173
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 9 měsíce  
Asi i člověk,který není alkoholik a nemá problémy s alkoholem,se někdy v životě opije tak nějak na mol.Ale fakt ne každému se to podaří způsobem,kdy ztratí nad sebou úplnou kontrolu.To namol u tvé přítelkyně,znamenalo,že nad sebou ztratila naprostou kontrolu.A to se nemusí týkat jen toho co OPAKOVANĚ stalo.Něměla pod konrolou daleko víc funkcí.Kdyby začala v noci třeba zvracet,tak o tom nebude absolutně vědět.Jak ti psala natvrdo Líba,pokud ti to nevadí,udělej ci ti radí.Ale i ode mne uslyšíš,není to normální.Zkus se zamyslet nejenom nad tím,že ti po..... postel,ale především nad tím,proč má takovou potřebu se takhle opít.Takže znova ne,není to normální.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6176
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 9 měsíce  
Taky bude jistě sranda, až se přítelkyně opije bez Tvé přítomnosti, nebude tušit, s kým spala, měla sex, kdo ji okradl,zbil, jestli nezískala nějakou nemoc, vši, je toho hodně , moc veselé ani jedno.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6186
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 9 měsíce  
Je mi vás moc líto, z vašich příspěvků jde vidět, že už jste totálně bezmocní chudáci alkoholici
michalmichael

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6187
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 9 měsíce  
To co jsi napsal fakt myslíš vážně?
Já myslela,že si chtěl radu a tu si dostal.
Čekal si snad,že tu někdo bude tvou přítelkyni obdivovat za to,že dovede věci které možná nedovedl ani jeden alkoholik tady???
A to my se nazýváme alkoholiky,ale co se povedlo tvé přítelkyni....no nevím kde bude za pár let.
Tak se měj pěkně a užij si to.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6191
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 9 měsíce  
Ale určitě jsem alkoholici,to jo.Tento web se taky tak jmenuje.Sem nechodí lidi,třeba s nadváhou.Určitě se mýlíš v tom,že jsme bezmocní.Někteří tady abstinujeme několik let,někdo se o to pokouší týdny,někdo měsíce,ale to není podstatné.Podstatné je,že bezmocný jsi ty.Máš holku,která se zpije tak,že se počůrá a to opakovaně,tady si jdeš o radu,protože to by jsi asi nechtěl říkat kamarádům nebo rodičům a pak nás tady urážíš.Co jsi čekal,doporučení,jaké pleny ?
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6201
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 9 měsíce  
Bezmocný je fakt Michal, nechme ho s jeho štěstím, však on se vrátí.A jsem alkoholička, nestydím se za to, protože já už abstinuju, léčím se tím, tedy žiju hezký život, to Tvá láska i Ty se válíte ve chcankách, smradu, a je Vám jistě hůř , než mně.Neurazíš mě, ale nelituji Tě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6258
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 8 měsíce  
Ocitla jsem se zde náhodou, hodil mě sem google A vzpomněla jsem si na druhou manželku mého prvního manžela. Dcera až v dospělosti prozradila, jak se teta počurávala a že to byl důvod, proč pak za otcem nechtěla jezdit na víc dnů.
Alkohol je svinstvo a je fuk, jestli se člověk počurá, poblije anebo jen spí. Pokud někdo nezná svou míru, je to špatné a měl by se bez alkoholu obejít. Náš soused abstinuje asi 7 let a klobouk dolů před těmi, co to dokázali anebo se o to aspoň snaží.
Posmívat se, Michale, můžete jedině své přítelkyni anebo sobě. Mi by se v pročůrané posteli tedy spát rozhodně nechtělo.
Bára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6285
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 8 měsíce  
Nedovolí mi nereagovat na příspěvek od Anna. Tak za prvé, o žádnou radu tu nežádám stačí si jen přečíst můj příspěvek důkladně a ve střízlivosti. Jen se dělím o zkušenost. Znám víc takových děvčat a ani jedna z nich není alkoholička. No a abych byl upřímný vzrušuje mě to. Vy co jste někdy byli a nebo ještě jste závislí se nemáte za co stydět, je to nemoc jako každá jiná i když se samozřejmě přiznám, že takový pacienti mě u nás na interně občas rozčílí, když to nezvládnou a klidně se i v nemocnici opijí místo léčby. Jen tady v této diskuzi nemáte absolutně žádnej nadhled. Líto mi Vás upřímě taky není i když jsem to psal, do závislosti jste spadli sami. Vidíte to hned všechno černě, člověk, který je alkoholik, nemusí být ani v životě nikdy opilí, stejně tak jako člověk, kerej se opije jako prasátko nemusí být nikdy alkoholik! Podle mě je lépe se opít, počůrat samozřejmě někde s přáteli, tak jako tomu bylo u mojí opilé přítelkyně, protože mezi cizími lidmi nebo sama, může být riziko úrazu a podobně! Jak zmiňuje myslím Liba. Než denně popíjet dvě nebo tři sklénky vína a ani se neopít, tam vzniká závislost velmi rychle, zvláště u žen! Nebudu říkat, co dělám, ale mám zdravotnické vzdělání a o problematice leccos vím. A nestává se jí to opakovaně, ale třikrát za život a důvod je zejména takový, že má zmenšený močový měchýř, to jest za druhé. Pa mějte se a hodně štěstí při léčbě holčiny. Třeba se jednou dostane ke mě na oddělení Už se zde víc nebudu k ničemu vyjadřovat.
michalmichael

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter