Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkohol a škola - co
#6537
Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Simča

Poslední úprava: 22/09/2011 14:06 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6538
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
čím je človek mladší, tým ho rýchlejšie ničí alkohol a čokoľvek iné. A tým skôr umrie. Poznala som babu, ktorá to stihla pred dvadsiatkou.
Chodíš niekde k psychológovi? Vyhľadaj ho, ty sama.
Škola pre kancelárske krysy dnes všeobecne nie je dobrá voľba, je ich prebytok. V každom prípade lepšia ako žiadna. Totiž po čase sa budeš musieť začať živiť sama. Keď vašich naserieš tak možno aj dosť skoro.
Keď prestaneš vystrájať, tak ich skôr prehovoríš, aby ti umožnili lepší výber školy. Vieš čo chceš robiť? Veľmi dôležité a ťažké rozhodnutie. Ja napríklad som si zlým výberom celkom slušne posrala život. No posrala by som si ho oveľa viac, keby som ju nedokončila.
Koľko piješ, koľko toho vyhulíš? Alebo ešte niečo? Hulenie je podľa mňa menej škodlivé, no je to len môj názor. O jeho účinkoch na pamäť si azda počula, veľmi ťažko je potom niečo naštudovať. Dúfam, že to nie je proti kódexu, dám tu link na jednu stránku. Teda dve. www.drogy-sos.sk/ a ešte drogy.blog.sme.sk/. Sú tam príbehy jedného bývalého alkoholika, príbehy detí o ktoré sa staral keď prestal chľastať, detí, ktoré mali problémy s rôznymi drogami a a rôznymi rodičmi.
makmak

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6543
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Ahoj,
..když jsem končila základku, tak jsem pila +- jednou týdně. Byl to můj voraz. Jediný uvolnění, který jsem chtěla.. Pak na střední se to zvrhlo. Nejdřív jsem jasněže přes týden nepila a nahrazovala si to všechno v pátek/ sobotu/neděli.. Ale pak jsem se na tu zásadu nepít přes školní týden vybodla a popíjela/ opíjela jsem se vždycky při cestě domů.. Jak jsem šla do vyšších ročníků, tak toho bylo čím dál tím víc.. Chlastu/pitek/oken/výčitek... Můj život byl totálně o hovnu! Jenom samej chlast.. chlast.. CHLAST!!!! Pak mi už bylo tak zle, že jsem nechtěla pít.. už jsem dál nemohla pít, bylo to k nevydržení.. Když jsem nepila, měla jsem ten stejnej pocit, že to prostě tak nejde.. Že nemůžu nic, pít ani nepít.. Byla jsem naprostej otrok chlastu...... Hrozně moc jsem chtěla umřít, fakt jsem se chtěla zabít, protože mi to přišlo to jediný co můžu udělat... Měla jsem skvělej plán, jak na to.. Bylo mi tak neuvěřitelně zle, že jsem už nevěděla jak dál.. Tehdy jsem chodila nějakej pátek k terapeutce a nějakým způsobem se mi podařilo z toho vysekat = nezabít se.... Nepila jsem nějakej pátek, ale pak jsem to zase prokoučovala.. a ožírala se jako prase a chovala se ještě húř. Nechtěla jsem nikoho vidět, s nikým mluvit.. Chtěla jsem jenom pít.. Byla jsem totálně ve sračkách. Omezila pití a začala hulit. Následně jsem naprosto vypustila chlast a nahradila to hulením... Zkrátím to, taky to stálo za hovno...!! Potom jsem začala chodit na AA - anonymní alkoholiky... Přestala pít, přestala hulit. Teďka ti upřímně můžu říct, že jsem neskutečně ráda za to, že nechlastám.. Je mi 19 a konečně mám pocit, že ŽIJU..!!!!

a podívej se na to, to je blbost co chceš po rodičích... Nehul a nechlastej, to není ten správnej relax.. a věř, že i když se to jeví jako relax, tak ono to přejde.. Já si už ani moc nepamatuju tu dobu, kdy se mi to s chlastem líbilo, možná v těch začátcích, ale jak se to rozjelo... šlo všechno do sraček....
Taky jsem byla na škole, na kterou jsem ani nechtěla - stavárna... Dokončila jsem ji a teď jdu dál na jiný obory.. Ono tak úplně nezáleží na tom, co studuješ.. a hele, na pololetí se dá přestoupit, nebo vím, že pár kamarádů přestupovalo hnedka na začátku roku.. Na jakou školu chceš jít, nebo co by tě bavilo...?
Tyjo fakt nemá smysl podělat si život těma sračkama,.. (chlast, hulení..)
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6547
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Simča

Poslední úprava: 22/09/2011 14:06 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6548
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Simča

Poslední úprava: 22/09/2011 14:05 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6549
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simčo, jsi tele.Blábolíš, zasloužíš si pár na prdel.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6550
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Čéčé taky mám pocit, že blábolíš...
Jo, nechtěla jsem se s nikým vidět, s nikým mluvit, protože mě všichni hrozně srali, omezovali a kecali mi do pití (kamarádi to viděli dřív než já, že mám problm s chlastem...)
Jo, když začneš chlastat nebo hulit, tak si ten život poděláš... Ne, nepochopím to, po čem toužíš...
Chlastala jsem každej den, nebo skoro každej den... nechtěla jsem pít, ale pila jsem... Bylo mi zle naprosto ze všeho.. Z toho, že nemůžu přestat pít, že jsem naprostej sráč a nic nedokážu... Mě chlast už nedělal dobře. Deptalo mě to..
....Proč jsem se nenastěhovala k borcovi? JÁ JSEM CHTĚLA S CHLASTEM NĚCO DĚLAT, ALE NEMOHLA JSEM.. NECHTĚLA JSEM PÍT! ! ! Chtěla jsem to řešit,... chtěla jsem žít!
Mohla jsem se mít dobře? Co to podle tebe je? Kdybych pokračovala v tom, co jsem dělala, tak jsem v totálním hajzlu! Neměla bych se dobře..!
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6551
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Milá Simčo,v případě, že si děláš srandu, najdi si lepší zábavu... a pokud náhodou tyhle myšlenky vážně plynou z tvojí hlavy... tak to se neboj, s timhle intelektem ti osm hodin v kanclu opravdu nehrozí... vidim to tak maximálně na mytí hajzlů na nádraží
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6552
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simčo, zaměř se na výuku českého jazyka, to bude pro Tebe nejlepší.Máš chyby jako třeťák.No, a můžeš šlapat, budeš mít sex, chlast, drogy......do 30 ti se jistě zničíš, stihneš to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6556
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 6 měsíce  
Ufffffff - tak tahle Simča, to je síla.
Holka, buď jsi úplně blbá (nedokážu to napsat jinak), nebo už máš v mozku z chlastu a trávy kostku. Jestli se nesebereš a nezačneš přemýšlet o svém životě jinak, tak skončíš v lepším tak, jak zde píší holky - na záchodcích a maximálně do těch třiceti.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter