Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Rozvedená žena hledá zábavu
#66236
Rozvedená žena hledá zábavu Před 2 měsíce, 1 týden  
Dobrý den, jsem nezkušená při hledání mužů přes internet.
Jsem rozvedená, a protože se mi sex vždy líbil, jsem zase připravená na to, že se v životě objeví muž. Jsem veselá žena, která ráda dělá v posteli trochu víc než standardní práci nahoru a dolů.
Nehledám hned Trvalý vztah, ale spíše dobrého muže, se kterým se mohu občas setkat. Nevím, jestli je pro to vhodná stránka.
Nedávám zde své telefonní číslo, protože jsem kvůli tomu již měl nepříjemné situace, a proto nejprve odpovídám prostřednictvím svého hlavního profilu (jsou tam informace o mně, takže okamžitě pochopíte, zda jsem pro vás zajímavý): www.getsingles.top






JolieJolie
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66249
Re: Rozvedená žena hledá zábavu Před 1 měsíc, 2 týdnů  
Používání emulátorů ke spouštění aplikací a her na různých zařízeních a platformách je důležitým a zajímavým aspektem moderních technologií a web https://emulators.cz vám pomůže dozvědět se o něm více uae nyní. Emulátory umožňují uživatelům vyzkoušet si na svých zařízeních, ať už jde o počítače, chytré telefony nebo jiné gadgety, různá softwarová prostředí a herní platformy.
fawiwow
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter