Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Konec bezplatnosti léčby alkoholismu?
#7734
Konec bezplatnosti léčby alkoholismu? Před 12 rok, 3 měsíce  
Mělo by se už končně začít diskutovat o tom, jak je léčba alkholismu drahá - a jak potom peníze chybějí: jmenovitě pro léčbu dětí - léčba vrozených vad a dětská onkologie. Proč jsme tak krutí a nezvýšíme alkoholikům alespoň zdravotní pojištění? Myslím si, že součástí léčby alkohlismu by měly být i návtštěvy dětských onkologických klinik. Smutné oči dětí by pak alkoholiky pálily až do konce života. Proč jsme jen tak krutí?
Reggie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7739
Re: Konec bezplatnosti léčby alkoholismu? Před 12 rok, 3 měsíce  
Co myslíš???Co kdyby se zapálily hranice a VŠECHNY KDO SE NENAUČIL ŽÍT by se upálili???kdo by šel do plamenů podle tebe první?koho by tu VAŠE EMINENCE NECHALA???CO ŘÍKÁŠ NA TO,ŽE BY JEDNOU NĚKTERÉ Z TVÝCH DĚTÍ BYLO ZÁVISLÉ???
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7740
Re: Konec bezplatnosti léčby alkoholismu? Před 12 rok, 3 měsíce  
Reggi, jsi hloupá, alkoholismus je NEMOC, chápeš, dokonce snad vrozená,tak nepiš bláboly, nehraj si na chytrou.Věř, že naše vláda zadarmo nic nedá!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7745
Re: Konec bezplatnosti léčby alkoholismu? Před 12 rok, 3 měsíce  
Regii, ozývej se jinde, tady jistě ne, alkoholici za stav našeho zdravotnictví nemůžou, a léčit se musí jako každý jiný nemocný, mají na to právo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7746
Re: Konec bezplatnosti léčby alkoholismu? Před 12 rok, 3 měsíce  
Měla bych si vyčítat, že jsi jdu do obchodu koupit jídlo, když v Africe děti hladoví??

Mě nikdo v patnácti letech neříkal, že když budu místo školy někdy chodit pařit, že se dopracuju k závislosti. Platim si zdravotní pojištění!!! A tak když mám zdravotní problém tak chci aby bylo o mě postaráno!!!

A na víc onkologické děti by mohli platit z těch peněz který alkoholici prochlastaj, a to nejsou jenom tyhle děti, že jo. Alkoholici, kuřáci živěj tenhle stát a bohužel jdou tyto peníze na platy úředníků a státních zaměstnanců.

MILÁ ZLATÁ, SEŠ OPRAVDU HLOUPÁ, STĚŽUJEŠ SI NA NESPRÁVNÉM MÍSTĚ!!!!!
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7965
Re: Konec bezplatnosti léčby alkoholismu? Před 12 rok, 2 měsíce  
No tak Vám děkuji.
Jsem alkoholik. Alkoholizmus je nemoc. Léčím se celkem úspěšně, ale mám dost problémů v práci, s bývalými kamarády, nikdo mě nepojistí atd. Zařadili jste nás na nejnižší příčku ve společnosti. Nebylo by lepší zavést prohibici, zákaz prodeje tabáku, nekvalitních potravin.....No a ženské, co mají rakovinu cecků, tak si za to můžou samy.
Jste obyčejná kravka, která neví o co jde.
Alkoholik
Alkoholik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7967
Re: Konec bezplatnosti léčby alkoholismu? Před 12 rok, 2 měsíce  
Alkoholiku, jsi na tom špatně, asi ani ne díky alkoholu.Hlavička Ti moc nefunguje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7969
Re: Konec bezplatnosti léčby alkoholismu? Před 12 rok, 2 měsíce  
Tak tahle debata nemá úroveň, to je směšný...
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7970
Re: Konec bezplatnosti léčby alkoholismu? Před 12 rok, 2 měsíce  
Alkoholiku.Přestat s pitím je základ-ale stále jenom počátek dalšího postupu,který má své pokračování.Co tak začít docházet do společenství AA?Myslím,že by to pomohlo najít opravdové přátelství lidí.Naučil by ses jistit sám sebe.A bylo by ti zcela lhostejné,jaký názor zastává společnost a už vůbec bys neřešil místo spol.žebříčku.Našel bys jiné životní hodnoty SVÉHO VLASTNÍHO ŽEBŘÍČKU HODNOT,který bys tam našel.Co říkáš???
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter