Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Otec alkoholik
#10378
Otec alkoholik Před 11 rok, 8 měsíce  
Zdravím,

Otec je pijan, naši rozvedení kvuli tomu. Otec bydlí u svoji mámy. Bohužel nepracuje, nemá žádný příjem ani peníze, jen nějaký majetek je na něj psán. Je možnost žádat o nějaké peníze(alimenty), když nemá práci a peníze?
Michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10380
Re: Otec alkoholik Před 11 rok, 8 měsíce  
Alimenty je asi míněno výživné na nezaopatřené dítě.Zcela určitě je možné žádat u soudu tuto částku.Pokud otec nebude schopen plnit-což asi nebude.Narůstá dluh na dané výživné a otcec může být na základě neplnění vyživovací povinnosti soudem trestán.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10442
Re: Otec alkoholik Před 11 rok, 8 měsíce  
Dobrý den, pečuji o otce, po CMP. Dle doktorů má v anamnéze alkoholismus, což je asi pravda. I když nikdy nepil tvrdý alkohol, hodně pil nějaké bianco, co si pamatuju, třeba lahev denně.
Oč se mi jedná: jak sem psala mám ho doma, téměř 3 roky,ale nudí se tu, snažila jsem se, co se dalo, zvedli sme mu s lékařkou i dávku antidepresiv. Nepomáhá to, chce jít do domova důchodců (je mu 60 let), ale nikde ho nechtějí díky depresím a bývalému alkoholismu přijmout. On tu nechce být, utíká mi nebo dělá nesmyslené věci. Nevíte kam takovéto lidi umístit? Vzdala jsem už přemlouvání, asi chce mezi podobné lidi, i když neumí po mrtvici mluvit, tak chce pryč. Poradtě mi, kam se obrátit. Děkuji Eva
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10443
Re: Otec alkoholik Před 11 rok, 8 měsíce  
Evi, někde u České Lípy je speciální domov pro seniory, alkoholiky, chceš zjistit přesně kde, podmínky?Napiš mě, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10451
Re: Otec alkoholik Před 11 rok, 8 měsíce  
díky, už jsem písla
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter