Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Čekáme dítě a přítel zrecidivoval
#11467
Čekáme dítě a přítel zrecidivoval Před 11 rok, 6 měsíce  
Můj přítel se kterým čekám dítě zrecidivoval. Léčil se čtyřikrát ústavně a na poslední léčbě jsme se také seznámili. Jsem taktéž alkoholička, ale abstinuji. Vůbec nevím co ho to napadlo, ani důvod proč to vůbec udělal. Dobře ví, že se napít nesmí a přesto se napil. Nechápu to, hrozně se těší na miminko, pořád o něm mluví a jak se těší, že bude táta, že si to vždycky přál... Bude to jeho první dítě, moje třetí. Vůbec nevím co mám teď dělat. Nechci ho opustit, protože vím, že by to byl jeho úplný konec. Chci mu pomoct,ale mám strach,že se to bude opakovat a že naše dítě bude mít tátu, který pije. Je nám oběma 28 let, myslím si, že život máme před sebou. Vyhrožovat mu, že zůstane beze mě i bez dítěte asi nemá cenu. Ani nevím jak se mám teď k němu chovat. Chtěla bych ho nějak podpořit. Zkuste mi prosím poradit co mám teď dělat. Nechci o něj takto přijít...
Lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11468
Re: Čekáme dítě a přítel zrecidivoval Před 11 rok, 6 měsíce  
Nevím, jestli má cenu ho nějak podporovat.Po tolika léčbách ví on nejlépe, co udělal, že nemá pít, ...jak se těší na dítě?Chce být opilý tatíček?Kecy.má radši chlast než Vás.ještě , že nestáhl i Tebe, Lenko.Víš velice dobře, že je to moc zlé, a máš povinnost chránit dítě, své děti, sebe.Odpustíš mu, bude se to opakovat, nebudeš mít sílu pro děti, začneš pít s ním.........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11471
Re: Čekáme dítě a přítel zrecidivoval Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj Lenko,mrzi me,ze musis prozivat takove stresy prave tehotna,ale opravdu musis myslet hlavne na svou strizlivost a sve miminko i dalsi 2 deti.Ja bych ho asi neopustila hned,ale kazdopadne bych mu dala ultimatum,ktere bych i dodrzela.POkud bude pit,musi se odstehovat,podas zadost o rozvod apod.
Vis sama jako alkoholicka,jak moc je nebezpecne zit s nekym,kdo pije.
Moc Ti drzim palecky a preju hodne sil.
Nekdy clovek dokud nezjisti,ze svym pitim prijde o to nejdrazsi,neprestane.Jak ja jsem si prala,aby muj muz byl na me tvrdsi.....

Ahoj Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11479
Re: Čekáme dítě a přítel zrecidivoval Před 11 rok, 6 měsíce  
Lenko.Nůž na krk.Bud´a nebo!Opět nástup léčebna.Pokud nic nepomůže budete muset od něj urychleně odejít.Jinak na to jeho rozpití se doplatíte oba(ted´už vlastně 3).Vy mu nemáte jak pomoct-víte to sama.Jen se to bojíte přiznat.Promluvte si o tom zcela otevřeně a radikálně řešit!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11514
Re: Čekáme dítě a přítel zrecidivoval Před 11 rok, 6 měsíce  
Bohužel alkoholismus a chlast vůbec je taková svi.ě, že někdo se z toho nedostane do smrti..Je to jako rakovina, někdo jí přemůže,někdo holt ne
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11523
Re: Čekáme dítě a přítel zrecidivoval Před 11 rok, 6 měsíce  
Bohužel, většina lidí se upije.Vzdají boj, nemají kvalitní pomoc, umírají zbytečně, jenže oni možná i chtějí zemřít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11527
Re: Čekáme dítě a přítel zrecidivoval Před 11 rok, 5 měsíce  
Máš pravdu.Když jsem přišla o děti?Chtěla jsem se cíleně upít k smtri.Nedařilo se mi to.Skákala jsem pod vlak-nevyšlo to.Opět léčebna.Nechtěla ani nemohla jsem si nic odpustit-nedokázala jsem to.Neznala jsem odpuštění.Pak přišel bod zlomu-v konečné fázi a já najednou chtěla šíleně žít.Život najednou měl pro mne neskutečnou hodnotu.To odpuštění přišlo formou,kterou jsem nečekala a já konečně dokázala uvěřit v Boha.Předtím jsem také AA zavrhovala.byla to sekta náboženských fanatiků.Od té doby jsem toho hodně dokázala na sobě změnit a upravit.Jsem za to nesmírně vděčná!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter