Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: ěvagrová pije
#12649
ěvagrová pije Před 11 rok, 2 měsíce  
Dobrý den, moje švagrová začala poměrně hodně pít. Z práce jí vyhodili a její rodiče jsou už s nervama úplně v háji nevíme jak jí pomoci. Má 10ti letého syna a ten si toho pití už taky všiml. Prosím o nějakou pomoc pro rodiče už nevědí co dál.Potřebovali bychom nějakého odborníka nejlépe z Třince. Děkuji
tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16929
Re: ěvagrová pije Před 10 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16934
Re: ěvagrová pije Před 10 rok, 2 měsíce  
Tomáši, v nemocnici na Sosně je v rámci psychiatrického oddělení AT poradna. Obrať se na ně. Jsou schopni pomoci, ale léčená osoba musí spolupracovat, to znamená chtít přestat pít. O tom se tady píše pořád. Rozhodně to zkus. Hodně štěstí.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/01/2014 10:14 Provedl: Lanička.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16935
Re: ěvagrová pije Před 10 rok, 2 měsíce  
Renato, víš, že asi padáš do průšvihu, nejlehčí cesta jsou fakt AA.Zkus je.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17024
Re: ěvagrová pije Před 10 rok, 1 měsíc  
-Alkohol měl nade mnou moc 24let ,do roku 1998.24 let života s alkoholem bylo peklem na zemi pro mne a moji rodinu.V roce 1998 jsem padl na svoje dno.Zachránilo mne!V roce 1998 jsem si přiznal bezmocnost nad alkoholem .16 let jdu cestou střízlivosti.Jsem na druhém břehu.Každý z vás může.Chci vám prosím pomoci.Zavolejte mne ihned na mob.702516911
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17025
Re: ěvagrová pije Před 10 rok, 1 měsíc  
Alkohol měl nade mnou moc 24let ,do roku 1998.24 let života s alkoholem bylo peklem na zemi pro mne a moji rodinu.V roce 1998 jsem padl na svoje dno.Zachránilo mne!V roce 1998 jsem si přiznal bezmocnost nad alkoholem .16 let jdu cestou střízlivosti.Jsem na druhém břehu.Každý z vás může.Chci vám prosím pomoci.Zavolejte mne ihned na mob.702516911
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter