Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: deda pije
#13997
deda pije Před 10 rok, 11 měsíce  
Zijeme na pozemku...velkem...v jednom baraku pan deda s babi a ve druhem baraku ja s manzelem a detmi.Manzeluv deda je zavislak....a navic paranoidni...agresor.Chlasta doslova a do pismene 6dni v tydnu...nadava vsem,nic nedela...furt dokola...navic ridi opily...pred detma nadava babi,me...vsem.Jsme zoufali...babi s nim nic nezmuze-podle nas si na to zvykla...sice remca ale je ze stare skoly...furt se ho zastava atd.Ale me uz to pije krev...nesnasim alkoholiky.Mluvila jsem s policii...jestli je na neho nejaka paka...neni....v nasem state poste nikdo nepomuze.On sam se lecit nepujde....pritom vim a vi to i cela vesnice,ze on je nebezpecny.Proc neexistuje na takove lidi nejaka paka?To ge on tyra a trapi celou rodinu x let...to je asi v poradku.....Co mame sakra uz delat?
Michaelka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13998
Re: deda pije Před 10 rok, 11 měsíce  
Mimochodem...kdyz je nahodou strizlivej...nepomuze mu neco rict...ctyri lidi mu nezavisle na sobe reknou ze je hnusny atd,jak se to chova,ale on mekta furt dokola:vis jak.V zivote jsem ho neslysela se omluvit...my jsme jeho otroci a on je pan dokonaly
Michaelka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14183
Re: deda pije Před 10 rok, 10 měsíce  
možná by jste mohli zkusit institut zbavei svéprávnosti.. je to ale složité,a šance na úspěch není moc velká
honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter