Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Dokáže to :-)
#14318
Dokáže to :-) Před 10 rok, 9 měsíce  
Všem přeju krásný letní den.
Asi před měsícem jsem psala, že jsem odešla od přítele, právě kvůli alkoholu. Teď vím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsem mohla udělat. Nebylo to pro mě lehké, ale bylo to nutné. Částečně jsem se na to dívala jako na poslední naději. Způsobit tak velký šok, že mu konečně dojde, že chlast je problém. Prvních asi 14 dní s tím bojoval, tvrdil, že přestane...samozřejmě to byly jen kecy...ale pak se rozhodl. Začal číst knížku od Pana Nešpora (Pan je záměrně s velkým P), každý večer, přesně ve 21.00 značí den, kdy nepil - zatím jich má(me) 33. Žmoulá fialový ametyst. Mluví o chlastu se známými, abstinujícími alkoholik (a že jich v malé valašské vesnici je), dokáže jít s kolegy z práce na snídani do hospody, kde se dívá, jak si "ožírají držky" a ZVLÁDÁ TO. Všichni víme, že není zdaleka vyhráno, ale....Snad to dokáže
Maramo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14334
Re: Dokáže to :-) Před 10 rok, 9 měsíce  
Držím palce!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14336
Re: Dokáže to :-) Před 10 rok, 9 měsíce  
Děkujeme:-)
maramo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14417
Re: Dokáže to :-) Před 10 rok, 9 měsíce  
držím palce, máte šanci na spokojený zbytek života
tonda m

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14419
Re: Dokáže to :-) Před 10 rok, 9 měsíce  
díky za podporu, té se ve většinové společnosti dostává málo. Z mého pohledu nejčastěji slyším: "Jsi blbá, stejně to nedokáže a ty si jenom po.... život."
Maramo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14420
Re: Dokáže to :-) Před 10 rok, 9 měsíce  
díky za podporu, té se ve většinové společnosti dostává málo. Z mého pohledu nejčastěji slyším: "Jsi blbá, stejně to nedokáže a ty si jenom po.... život."
Maramo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter