Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Hledám respondenta/ku pro svou bakalářskou práci
#14474
Hledám respondenta/ku pro svou bakalářskou práci Před 10 rok, 9 měsíce  
Dobrý den, jsem studentka vysoké školy a v současné době píšu bakalářskou práci na téma Vliv prostředí na vznik návykového a závislostního chování u dětí alkoholiků. Již delší dobu se snažím najít někoho, jehož rodič nebo oba rodiče byli alkoholici a tato skutečnost jakýmkoliv způsobem poznamenala život v rodině. Osoba, kterou hledám, si díky této zkušenosti vytvořila k alkoholu takový odpor, že se alkoholu snaží vyhýbat. Hledám někoho, kdo by se byl ochoten o tento svůj příběh dobrovolně podělit, samozřejmě respektuji všechna rozhodnutí. Rozumím tomu, že se ti, kteří si podobnou situací prošli, bojí mluvit o svých zkušenostech, stydí se za ně, nebop se k nim nechtějí vracet ve svých myšlenkách. Zde opravdu záleží na dobrovolnosti. S určitou nadějí píšu na tyto stránky, že by mi snad mohl někdo odpovědět a já budu za každou odpověď vděčná. Pokud by mi někdo chtěl napsat, prosím nejlépe na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Mohu zaručit naprostou anonymitu, všechny poskytnuté informyace budou pouze pro potřeby mé práce. A omlouvám se, pokud je tento příspěvek jakýmkoliv způsobem nežádoucí, či jsem se jím někoho nechtěně dotkla. Děkuji.
hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter