Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: chlast mi zabil tatinka
#16312
chlast mi zabil tatinka Před 10 rok, 3 měsíce  
Dobrý den, čtu toto forum delsí dobu, protože bohužel s ním mám něco společného, a to tatínka alkolika. Můj táta pil, pil hodně a později alkohol i míchal s léky (lexaurin). V mých pěti letech se s ním má matka rozvedla, jelikož si našel novou ženu. Vídali jsme se celkem často, měla jsem ho vždy raději než matku. Ale já jsem časem kontakt přerušila, kvuli častým alkoholovým excesům..pak jsem si pořídila svou rodinu, děti, nechtěla jsem jim takového dědečka ukazovat. Můj otec si bohužel "vypěstoval" alkoholickou neuropatii a skončil na vozíku. A bohužel se před týdnem zabil...pádem z vozíku, samozřejmě v opilosti. A já si to vše teď vyčítám...kdybych se mu věnovala více...kdybych mu ukázala své syny, třeba by měl pro co žít...A nejhorší je, že mám chuť to taky celé zapít...prostě se ožrat, na vše zapomneout a nějak si to omluvit...omlouvám se a prosím berte toto třeba i jako varování, jaký je alkohol svinstvo...Káťa
Katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16321
Re: chlast mi zabil tatinka Před 10 rok, 3 měsíce  
Katko, určitě se neobviňuj.Alkohol a Lexaurin se šílenost.Táta byl už dávno mimo, je dobře, že ho děti neviděly, měli by špatné vzpomínky na dědu.Zemřel, proti smrti jsme bezmocní tak, jako o tátově vůli pít.Chtěl to tak, pak život vzdal.Žádné kdyby!! není, mohla bys být s ním pořád, stejně by se to stalo.Vzpomínej na něj v dobrém, byl těžce závislý, nemocný.Neřeš jeho smrt alkoholem, můžeš mít zděděné geny po něm, a skončíš jako on.Což jistě nechceš.Časem bolest přejde, jsi hodná dcera, tak se drž, táta by to jistě chtěl.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16326
Re: chlast mi zabil tatinka Před 10 rok, 3 měsíce  
Líbo strašně moc Vám děkuji, Vaše "řeč" má vždy hlavu a patu a to je přesně to, co teď potřebuji...díky.
Káťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16383
Re: chlast mi zabil tatinka Před 10 rok, 3 měsíce  
Katko, přeji hodně sil. Dívám se na to, jak se upíjí můj otec. Pět let abstinoval, ale teď ho to zase úplně pohltilo. Ani dvě vnoučata ho nemotivují k tomu, aby přestal. Alkohol je jejich volba, ale je těžké, pro mě zatím nemožné, se s tím smířit.
Teza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter