Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Partneři alkoholika- bakalářská práce
#16678
Partneři alkoholika- bakalářská práce Před 10 rok, 3 měsíce  
Dobrý den,
Hledám respondenty pro svou bakalářskou práci. Respondenty by měly být současní /bývalí partneři alkoholika (aktuálně léčeného, dříve léčeného, momentálně závislého). Jednu část tvoří dotazník, který se závislostí samotnou nesouvisí a druhou část tvoří krátký rozhovor na téma vnímání příčin vzniku závislosti u partnera. Všechny informace jsou anonymní (nevyžaduji jméno ani nic podobného). Moc Vás prosím o trochu Vašeho času a ochoty. Věřte, že všechny Vaše zkušenosti budou maximálně zúročeny. Pokud jen trochu váháte a bojíte se, máte nejasnosti, nechce se Vám. Prosím stačí mě stručně kontaktovat na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a já Vám o všem informuji a dohodneme se. Prosím Vás tímto o Vaší pomoc. Bez respondentů svou práci nenapíšu.

Děkuji mockrát.

Hezký den,
Tereza Beráková.
Tereza Beráková

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16680
Re: Partneři alkoholika- bakalářská práce Před 10 rok, 3 měsíce  
Já tedy nevím, ale málo alkoholiků o tom s vámi bude chtít mluvit..Zajedte si do Bohnic a dohodněte se s prim.Nešporem
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16682
Re: Partneři alkoholika- bakalářská práce Před 10 rok, 3 měsíce  
To samozřejmě chápu. Možná jsem to nezdůraznila, ale respondenty jsou partneři alkoholiků , nikoliv závislý sám. Ráda bych se přimluvila za účast. Dotazník se závislostí nikterak nesouvisí a rozhovor slouží spíše k orientaci. Jde o příčiny vzniku závislosti tak, jak na ně pohlíží partner závislého. Nejde o hloubkovou studii ani rozbor. Sama jsem se v rodině setkala se závislostí takže se nikdo nemusí bát, že jsem jen zvědavá studentka. Nemám problém podat jakékoliv další informace, případně se domluvit individuálně. S panem primářem jsem mluvila, ale bohužel jak jsem zmínila respondenty nejsou přímo závislý na alkoholu, ale jejich partneři. Všechny data jsou anonymní a v bakalářské práci budou zobecněni z odpovědí všech respondentů.
Hezký den, Tereza.
Tereza Beráková

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16685
Re: Partneři alkoholika- bakalářská práce Před 10 rok, 3 měsíce  
Máte e-mail.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter