Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: moje máma pije
#18242
moje máma pije Před 10 rok  
bože čtu si tu příspěvky a je to opravdu tak ,všichni jsme se sešli chtěli jí domluvit pomoct odvést k doktorce ta by nám řekla co dál kamkoli k psychologovi ale všechno marné,tupý vzdorovitý výraz a odmítavý postoj proooooč-musím se naučit na to koukat jak se mi zabíjí a nemužem nic dělat je to od ní sobecký nebo jak to brát
alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18243
Re: moje máma pije Před 10 rok  
Možná už ani nechápe, co po ní chcete.Je mimo.Já bych šla k obvodnímu lékaři, poradila se s ním, třeba jí pošle do nemocnice, na psychiatrii...tam vystřízliví, bude s ní řeč.Měli by zjistit, co s mamkou je.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18247
Re: moje máma pije Před 10 rok  
Nemá cenu ani význam domlouvat s ní cokoliv.Je naprosto mimo realitu a opravdu už nechápe,co po ní chcete.Vyřešte to bez ní.Domluvte se s psychiatričkou nebo přímo obvolejte protialkoholní léčebny.Zjistěte co vyžadují a dohodněte jí termín nástupu.V den d ji sbalte vše potřebné,naložte do auta a odvezte.Ovšem v den nástupu nesmí nafoukat.To už si ohlídáte.A neřešte ji.Bude protivná,bude vyhrožovat,bude se bránit-nedejte na to.V léčebně má dvě možnosti.jEDNOU Z NICH MŮŽE BÝT TA,ŽE SE BUDE CHTÍT ZVEDNOUT A MOŽNÁ VÁM POZDĚJI ZA TO BUDE I VDĚČNÁ.Ta druhá je,že se to nepodaří a upije se.Ovšem když ji necháte doma,upije se také,ale vám zůstanou výčitky,že jste nepodnikla vůbec nic.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter