Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Je to alkoholismus?
#18514
Je to alkoholismus? Před 9 rok, 11 měsíce  
Můj přítel skoro denně vypije 3-4 piva a k tomu čtvrt litru tvrdého alkoholu /rum, vodka/. Přes den je v pohodě, řádně chodí do práce, vydělává peníze. Jakmile ale dorazí po práci domů, tak to nastane . Zvláštní je, že když čas od času drží dělenou stravu, tak dokáže třeba měsíc a půl vůbec nepít. Ten tvrdý alkohol přede mnou nepije, láhev si schovává. Já ale přesně na něm poznám, že pil /nejasná mluva, je podrážděný až zlý, sprostá slova/ a v poslední době se mu po tvrdém alkoholu začaly dělat červené fleky na kůži-na krku, ramenou, obličeji. Jsem z toho nešťastná....
Jadranka.41
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18515
Re: Je to alkoholismus? Před 9 rok, 11 měsíce  
Sama víš, nejlépe, že něco není v pořádku.Tajně chlastat, jasná známka alkoholismu.Promluv s ním, dokud ještě trošku normálně uvažuje.Fleky-asi játra.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18518
Re: Je to alkoholismus? Před 9 rok, 11 měsíce  
Říkáš fleky?Mně se dělaly při přepití Antabusu.Může se tak projevovat i játra.Promluv si s ním at´se nechá vyšetřit u svého praktického lékaře.Zárven´se s ním poděl o svůj strach a obavy,které máš.Nemá cenu chodit jako kolem horké kaše.A dělat,že to nevidíš.Že je ti to jedno.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter