Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: .. a je to tu
#20987
.. a je to tu Před 9 rok, 7 měsíce  
Po nekolika prispevcich tady do 'chci pomoci alkoholikovi' - priteli... je to tu, jdeme kazdy svoji cestou... trhliny byly s alkoholem, a jsou i bez nej, oba jsme dosli k zaveru, ze je nezdrave spolu zustavat... jelikoz on je zavisly na socialnim systemu, vystehovani se je na mne, tudiz jsem nucena nejak se smirit se ztratou domova... a zacit od nuly... sest a pul spolecnych let neni cely zivot, ale i presto mam pocit beznadeje, neskutecne samoty, a ze jsem vse projela
pipi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20988
Re: .. a je to tu Před 9 rok, 7 měsíce  
Podle mne jsi mladá.Hlavu vzhůru,to opravdové štěstí je teprve nyní před tebou.Mně je 55 a začínám také.Nezačínáš od nuly.Stejně jako já ne.Udělalas cennou zkušenost,od které se můžeš odrazit tím,že se z ní poučíš,abys příště nemohla zopakovat stejnou chybu.A já také!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20990
Re: .. a je to tu Před 9 rok, 7 měsíce  
Je lepší začít nyní nový život, než se ničit ještě pár let, a pak se začíná hůř.Jsou lidi na tom hůř, zdravotně, nemocní, začínají, už jsou v letech, a zadaří se jim, jen chtít.Znám lidi z ulice, bez domova, opilce, začali abstinovat, budovat si zázemí a žijí dobře.Já jsem kdysi vyhořela, manžel zůstal v nemocnici, nezbylo nic, musela jsem začít budovat nový domov, děti chtěly jíst, žít, musela jsem, také jsem to zvládla, a tenkrát nebyly jistě takové možnosti, jako dnes.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20991
Re: .. a je to tu Před 9 rok, 7 měsíce  
Dekuju Jani a Libo, kazde podpurne a nakopavaci slovo je mi drahe nezaplacenim... lide jsou na tom hur, to je bez pochyb, a kazdy tu ma svuj pribeh, prede vsemi smekam klobouk... ve srovnanim s tim vsim jsem pouhe piskle.. vim.. vim, ze ted budu muset zabojovat na svoji spoluzavislosti na byvalem partnerovi a na nastale samote.. nemam kde jinde sdilet a podelit se s mymi myslenkami, dekuji za pochopeni.
pipi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21014
Re: .. a je to tu Před 9 rok, 7 měsíce  
Celý život je vlastně škola.Učíme se stále ze svých zkušeností.Ty dobré si ani neuvědomujeme,tak se můžeme poučit na těch špatných.Život je nám stále otevřený,když tak učiníme každý sám za sebe.Znám lidi,kteří se díky pokračujícímu pití dokázali rozejít.Znám lidi,kteří nejsou toho schopni a opravdu hodně trpí.Pak znám lidi kteří se rozešli,když ten jeho její partner opravdu přestal pít.Cesty života nás spojují,rozdělují.Různě se křižují a protínají.Ale život jde pro nás dál.Jedno skončí a teprve tím může začít něco nové.Jestli to bude jiné?To záleží na tom jak se kdo poučil a dokázal sám změnit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21015
Re: .. a je to tu Před 9 rok, 7 měsíce  
Krásně napsané,Jano...díky
Veru
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter