Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Tchán je Alkoholik
#23511
Tchán je Alkoholik Před 9 rok, 4 měsíce  
Dobrý den,
potřebovali bychom radu. Otec mé přítelkyně je téměř z pravidelností pod vlivem alkoholu. Ztrácí kontrolu nad svým pitím.
Pije doma, a někdy vypije za večer sám i 3 půllitry fernetu.
Mimo jiné jezdí se mnou jako ze zetěm na hokej kde se pokaždé opije takovým způsobem že nemůže ani chodit.
Bydlíme v jednom domě, on ve svém bytě od dvě patra níže. Přítelkyně nemá odvahu se mu postavit a říci mu to. Nemá na to buňky. Já už jsem se snažil nejednou smírnou cestou,ale nepomáhá to a už jsem sám na nervy.
Má výpadky, jeden z posledních byl že se sousedce pomočil na vyprané prádlo v prádelně. A tvrdí že to neudělal, když ho u toho chytila.
Když mu někdo začne něco vysvětlovat je agresivní a sprostý.
Doma se opije a pak mu rupne v palici a jde do hospody kde ztropí ostudu. Nejen že si vymýšlí fakta o zaplacení účtu,ale je opět agresivní k okolí.
Nejednou nás vyhodili s Taxi při jízdě domů.
Nevíme co s tím. Sám se léčit nepůjde to nepřipadá v úvahu.
A z mého pohledu když zakročím jako partner přítelkyně akorát jí ublížím tím, že bude proti mně její otec zbrojit.
Situace je pomalu bezvýchodná.
Dá se nějakou úřední cestou docílit toho aby se šel léčit nebo je to opravdu dobrovolná záležitost ?
Hrnek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23513
Re: Tchán je Alkoholik Před 9 rok, 4 měsíce  
Na 99% je to dobrovolná věc.Prostě se s otcem přestaňte stýkat, trápit se, je mu to jedno!Skončila bych s ním nyní na Vánoce, třeba ho něco trkne, zamrzí.Dcera ať mu řekne, že ho má ráda, ale nechce se dívat na to, jak se ničí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23514
Re: Tchán je Alkoholik Před 9 rok, 4 měsíce  
Odstavte ho od servisu a komfortu... možno sa prebudí.

Nech si kope sám za seba(v liehu), je dospelý a zatiaľ ešte svojprávny.
(Následky jeho vlastných činov ho dobehnú skôr alebo neskôr.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23518
Re: Tchán je Alkoholik Před 9 rok, 4 měsíce  
Děkuji za rady, třeba z toho něco zafunguje. A přehluší to to jeho EGO.
Má pocit že je nedotknutelný a že je to v pořádku a své opilecké stavy má pod kontrolou. Nejedná se jen o Nás dva,ale také o sousedy. A ti mají malé děti.
Budeme muset zatlačit někde kde to zabolí.
Uvidíme jak se to vyvrbí jistě napíšu výsledek, ať už bude jakýkoli.
Hrnek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter