Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: svěřit se
#23728
svěřit se Před 9 rok, 3 měsíce  
Dobrý den, nevím kde začít, ale chtěla bych se vám s něčím svěřit.

Je mi 19 let. Od mala si pamatuji, že můj otec má rad pivo. Nikdy to nebyl problém, ještě když jeho prace s pivem souvisela.

Bohužel moje vzpomínka na 4. třídu je jediná. Chodila jsem furt za svým otcem s knížkou, kde bylo ukázáno, co se děje s lidským mozkem při konzumaci alkoholu.
A vždy jsem brecela a prosila at tolik nepije. A asi v te době jsem se za něho začala stydět. Každý večer se rozvalil s pivem u TV. Jeho názory byly špatné. Neměl nikdy problém hodit po mě ovladač nebo po psovi, či si do něj kopnout. Nebo me uhodit tak, ze jsem musela i do nemocnice (narazeniny). Dokonce i když třeba něco hledal a nemohl najít tak nadával na moji mamku, že je pi*a apod. I před mým o 2 roky mladším bratrem. (Mamka nikdy u toho nebyla doma)

Vyměnil práci. Neumí pracovat v kolektivu, kde ted musí. Nikdo ho v práci pro jeho názory (každého urážel) nemá rad.
Později se to začalo stupňovat, jak jeho chlastani, tak i agresivita. Ted každý večer jde bud do hospody nebo chlasta doma. Vždy je hodně opilý. Já mu to vycitam pořad, občas i mamka. Ale spise si myslim, ze se ho boji. Už jsem mu i řekla, ze kamarády nemá, s rodinou se nestyka, v práci ho nemají rádi.. Tak by si mel spise vážit, ze ma nás. Byl v tu dobu opilý.

Dnes třeba vypil par piv a skoro celou tullamore des (0.7). Byl tak opilý, ze neuměl stát na nohou.

A agresivita se zvyšuje. Bojím se, ze jak odejdu a i bracha tak si bude vše vybíjet na mamce. ( to už mu říká i ona, můj otec to neřeší.

Dale myslím si, ze ma i milenku nebo aspoň na psaní. Kdo ví..

Je mi to hrozne líto. Stále brecim, uzaviram se do sebe.

Já nevím, co dal.
rada

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23729
Re: svěřit se Před 9 rok, 3 měsíce  
Tvuj fotr ma poskozenej mozek...takkze coooooooooooooo?
Nic nejde delat...A o AA-ckach to jsou keci, protoze tam dotycny musi chtit jit sam
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23735
Re: svěřit se Před 9 rok, 3 měsíce  
Nemůže něco chtít, o čem nic neví.O alkoholismu, o pomoci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23736
Re: svěřit se Před 9 rok, 3 měsíce  
Tvrdý orech s hrubou škrupinou.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23742
Re: svěřit se Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahojky. Můžeš se setkat s někým s.Al-anon. Anonymní přátelé a rodinní příslušníci alkoholiků. Rádi tě nasměrují a pomůžou. Druhým lidem dej svobodu rozhodnutí i třeba se upit k smrti.
Teď už víš co můžeš. Tvoje volba je jestli to uděláš nebo se budeš dál rochnit v lítosti.
Možná to zni tvrdě ale tak to je.
Moc ti přeji nalezení klidu, lásky a štěstí.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter