Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Chci pomoci otci
#23804
Chci pomoci otci Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj. Precetl jsem si spoustu pribehu o alkoholu v rodine. Muj otec je po lecbe na psychiatrii, ma za sebou derilium tremens, ale pije stale. Neji, spi dvacet hodin denne a kdyz se vzbudi, n
apije se vodky a zase jde spat o tom ze ho vse boli a spatne se pohybuje ani nemluve. Mamka se od nej odstehovala a je sam v celem dome. Mame strach co s nim bude, samozrejme o lecbe nechce ani slyset. Je vubec sance aby se z toho dostal sam? Ma nekdo takovou zkusenost?
honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23807
Re: Chci pomoci otci Před 9 rok, 3 měsíce  
Tvému otci už nikdo nepomůže.
Nyní je jen otázkou času, kdy zemře, za pár měsíců nebo rok.
I kdybys udělal zázrak, jenom prodloužíš jeho trápení s pitím a utopíš se v jeho problémech a potom se budeš sám potácet v depresích a sám se budeš muset zvednout. Je konec, smiř se s touto situací a nic nedělej. Žij svůj život.
vlasta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23811
Re: Chci pomoci otci Před 9 rok, 3 měsíce  
Přeji krasne dopoledne, dnes mi volal muj otec, chce přestat pít, ale sam to nedokáže. Myslí si, že víkend vynahradí 20let života. Ráda bych mu pomohla, ale netuším jak... Když sem se bavila s lidmi v jeho okolí tak jen ráno vstane tak se schani po něčem k pití a až skoro ani nejí, je v invalidním důchodu,dle mého chlastá protože se nudí, ikdyž .... když pracoval pro známého tak veškeré peníze po práci také propil Mate nějakou radu?
komi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23812
Re: Chci pomoci otci Před 9 rok, 3 měsíce  
Rad jak pomoci je plná diskuze.Léčebna, antabus, psycholog, AA.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter