Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Je mamka alkoholik?
#24105
Je mamka alkoholik? Před 9 rok, 2 měsíce  
Moje mamka pije doma 1-2 piva, ne kazdy den. Asi jak ma chut, nikdy jsem ji to nehlidala. Jednou za cas jde do hopsody a vetsinou se opije tak, ze to prezene. Dnes prisla domu hodne opila. Neni to pravidelne, ale mam o ni strach. Je to alkohollismus?
Katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24106
Re: Je mamka alkoholik? Před 9 rok, 2 měsíce  
Kačenko dle primáře Mudr Nešpora je alkoholik ten pokud pije dvakrát nebo vice krát v týdnu a pokud se opijí víc než je zdrávo delší dobu. Tvoje mamka může být a nemusí. Najdi si na netu. Kdo je alkoholik. Nebo alkoholik.cz a pročti si to. Je tam vše popsané a plno rad.
alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24107
Re: Je mamka alkoholik? Před 9 rok, 2 měsíce  
Katko, máš o mamku strach, jsi hodná.Jestli pije tak, jak píšeš, nemusí být alkoholik.Najdi si stránky DDA, Dospělé Děti Alkoholiků, myslím, že si povídají i po skypu, pomůže ti to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24108
Re: Je mamka alkoholik? Před 9 rok, 2 měsíce  
Moc dekuji za rady. Jen nevim co mam v takove dny delat. Pokusim se to s ni probrat, az nebude mit kacovinu.
Katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24110
Re: Je mamka alkoholik? Před 9 rok, 2 měsíce  
Nemáš někoho dospělého příbuzného, kdo ti pomohl s mamkou promluvit?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter