Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Jde to bez souhlasu?
#28120
Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Dobry den
Zkusim se jeste poradit tady. Pred 5lety jsem poznala nyni uz meho ex pritele. Hned me zaujal to,ze chodi vic do hospody me nevadilo byl sam nudil se tak jsem ho asi i chapala. Bohuzel jsem si s nim po 5mesicich poridila dite. Rikala jsem si asi jako vsichni ze prestane.....Bohuzel... Moje tehotenstvi bylo to nejhorsi obdobi,cele jsem ho probrecela,ale porad jsem verila ze az uvidi syna tak prestane. Syn se narodil a u neho se to zhorsovalo. Jednou v noci prisel opily domu,byly asi dve rano vlitnul do pokoje ze na nas utoci Japonci,hrala jsem jeho hru strasne jsem se bala ,stavel tam barikady a porad rikal, ze musime byt v bezpeci. Jindy kdyz byl opily me posilal at jdu tem lidem rict at vypadnou,alr nikdo tam nebyl.. Pak jsem mela zabijet kostetem pavouky apod..... Nechtela jsem ho opustit on je to srdcar je to strasne hodny clovek. Kolikrat plakal a prosil me at mu pomuzu... Ma v rodine qlkoholismus jak u matky tak u otce, dva pribuzny spachali sebevrazdu. Syna mu pujcovat nemuzu ohrozil jo nekolikrat na zivote pritom ho malej zboznuje i on tedy jen kdyz ho strizlivy vidi na hodinu. Vydrzela jsem to 3roky. A potom co uz dochazelo i k fyzickemu nasili na me a byl u toho pritomen muj syn jsem utekla. Mam novy vztah uz dva roky s abstinentem chlapy co pijou nesnasim. Ale o ex pritele mam strach,uz se i za strizliva klepe. Zkouseli jsme 3krat ambulantni lecbu kterou bohuzel vydrzel max 2nebo 3mesice. Zavrit se pry do blazince nenecha. On vi ze to nema pod kontrolou,ale porad doufa ze to pritom zvlada. Je moznost ho dostat do lecebny nez si sam ublizi? Uz mi to i nekolikrat napsal, ze za vse muzu ja a ze doufa ze mu prijdu na pohreb. Jindy mi opily vola a prosi jak je v koncich. Strizlivy to ma vse pod kontrolou... je tu nejaka moznost?? Treba by si uvedomil ,ze zivot neni jenom o tom jednom.
Macka
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28123
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Macka píše(okrem iného):
Střízlivý to má všet pod kontrolou... je tu nějaká možnost??
...Třeba by...


Triezvy?... (sama tomu neveríš!) ...kedy(naposledy) bol triezvy?

...*třeba by se rozhodl nastoupit radikální léčbu*!


[Halucinuje - už vidí bludy ale "všetko a všetkých kontroluje!" (zo zákopu?)]

(...ešte tým bludom uver aj Ty-sama a môžte liečbu nastúpiť spolu!) (alkoholik + spoluzávislá)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28144
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 11 měsíce  
haha to se, ale směju až se za břicho popadám
Macka
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28145
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Tady bych viděla jedinou možnost a to ústavní protialkoholní léčbu.až tě bude příště prosit o pomoc,nalož ho do auta a odvez do léčebny.víc už mu pomoct nemůžeš,pak už to záleží jen na něm.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28146
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Njn to on nepůjde, kvůli penězům. Potřebuje mít nějaký měsíční příjem kvůli dluhům ikdyž je platit nestačí,tak prý kvůli tomu ne. Vím,že když on sám nechce, tak se z toho těžko dostane, ale šlo mě o to ho tam nějakým způsobem dostat,aby viděl a sám na vlastní kůži poznal jak to tam chodí. Mám známou,která je vyléčená a když mi líčila zážitky z léčebny ,věřím že by mu to pomohlo. Škoda ho...
Macka
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28148
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Mysim, ze ty uz toho vela spravit nemozes. On vyskusal ambulantnu liecbu viackrat a bezuspesne, takze zrejme potrebuje liecbu ustavnu. Ale pokial si toto on neuvedomi sam a aj to, ze jeho zivot a zdravie su dolezitejsie ako peniaze, tak ho nikto k liecbe nedonuti. Musi chciet on sam. Ono to nema ani zmysel, aby tam isiel na silu, potom by stadial vysiel a zacal by pit zas bolo by to uplne zbytocne.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28151
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Macka píše:
Njn, ...šlo mě o to ho tam nějakým způsobem dostat,aby viděl a sám na vlastní kůži poznal jak to tam chodí.
Mám známou,která je vyléčená...


Alkoholik s dg.F10.2 sa nevylieči nikdy!

...vždy však môže ešte úspešne abstinovať a zmysluplne žiť, aj tvoriť nové hodnoty.

...jediná exkurzia do psychiatrickej liečebne/ústavu je:
~ ako pacient(detox, liečba...) alebo bývalý pacient(posilňovačka, beseda s pacientmi - súčasť terapie atp.).
...ale aj členovia AA, klubov abstinentov a ďalší, navštevujú PL a vzájomne si zdieľajú a vymieňajú info.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28346
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28395
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28396
Re: Jde to bez souhlasu? Před 8 rok, 11 měsíce  
andrea napsal:
tak renísek a doktorkou csc ančou, kterou inteligentní renisek oslovuje jííťou si založily svoje vlákno a bude od slepic klid. uff

Aďa,

"na čom fičíš? Zdieľaj!"...

(Red bull je oproti tomu destilovaná voda.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter