Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Přítel pije tajně!
*
#28736
Přítel pije tajně! Před 8 rok, 11 měsíce  
Můj přítel už čtyři dny tajně pije tvrdý alkohol, našla jsem několik lahví, vypije v prměru jeden litr denně. Lže mi, a snaží se mi namluvit, že opilý není, jsem zoufalá. Dnes jsem našla další dvě lahvesedmičky finské vodky. tak moc jsem se naštvala, že jsem je zlikvidovala a přítele zamkla v bytě, aby si v noci nešel do nonstopu pro další. Já jsem odešla ke kamarádce, mám strach, že by mě uhodil až se probudí a zjistí, že nemá alkohol a je zamčený v bytě. Nevím jestli jsem udělala dobře, ale já už fakt nevím co mám dělat, on jen slibuje a nic se nězměnilo, je to spíš horší.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28740
Re: Přítel pije tajně! Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28741
Re: Přítel pije tajně! Před 8 rok, 11 měsíce  
Daj mu ultimtum,bud ty,alebo alkohol.tvrdo a nekompromisne.neži s nim,je to mlátenie prázdnej slamy.
peter

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28747
Re: Přítel pije tajně! Před 8 rok, 11 měsíce  
Andrea píše:
... nic se nězměnilo, je to spíš horší.

Aďa,

"nič sa nezmenilo? Opäť ďalšia haluz?"


Často zamykáš *priateľa*, ktorý denne[náhodou(?) ešte len 4. deň] vypije viac ako liter vodky a kradneš mu fínsku vodku, s ktorou utečieš spamovať/trollovať k priateľke?

Vyhľadaj odbornú pomoc!(lekára)... potrebuješ ju/to!
(Si virtuálna grafomanka, hackerka alebo závislá od internetu? Rada ničíš(dielo/výtvor/web) a ubližuješ?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28752
Re: Přítel pije tajně! Před 8 rok, 11 měsíce  
Andrea, prečítaj si o alkoholizme čo najviac informácii, ale hlavne o spoluzávislosti, aby tvoja
,,pomoc", alebo snaha zabrániť priateľovi v pití nemala skôr opačný efekt. To je prvé, čo by mali
príbuzní alkoholika urobiť, pretože zúfalí ľudia robia zúfalé činy.
Suhlasím s Petrom - daj mu ultimátum, tie sa ľahko dávajú, horšie je to s ich dodržiavaním, ale iba tí, ktorí to tvrdo a bez kompromisov dokážu urobiť, majú šancu alkoholikovi pomôcť.
Medovka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28779
Re: Přítel pije tajně! Před 8 rok, 11 měsíce  
Andrea, mne keby toto priatel spravil este v obdobi, ked som pila, tak by to malo uplny efekt. Alkoholik sa sam musi rozhodnut, ze uz nechce a ze sa che konecne k tomu postavit a nieco s tym robit
Pokial mu niekto abstinenciu nanucuje nasilu a napr. ho zamkne v byte, tak ho to moze len vyprokovat este k vacsiemu vzdoru a pitiu.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28815
Re: Přítel pije tajně! Před 8 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28817
Re: Přítel pije tajně! Před 8 rok, 10 měsíce  
Renato, já si myslím, že taky piješ a nejen tajně. Veřejně tady prezentuješ svojí alkoholovou blbost a vůbec ti to nepřijde divný:-DDD.

Tak mi blesklo hlavou, kdy se věnuješ té své perfektní kreativní činnosti, když sedíš pořád tady a pravděpodobně se celý den nalejváš a plácáš hovadiny:-D.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28818
Re: Přítel pije tajně! Před 8 rok, 10 měsíce  
Renata píše:
...tohle je příspěvek Jane-a jejích klonu a vymýšlí tady téma... Jako ve všech příspěvcích.

...zásah!!!(...priamo do stredu alebo klinec po hlavičke!)

...a zavesí to hneď dupľovane - na dve vlákna, po polnoci a úteku od *priateľa/korheľa*, ktorý sa 4 dni rozpíja. Píše asi v internetovej kaviarni, kam uteká za priateľkou aby bolo čím podlievať a kŕmiť inšpiráciu pre naivné ovečky.

Alebo sú to dve spriaznené, osamelé a ublížené duše?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28819
Re: Přítel pije tajně! Před 8 rok, 10 měsíce  
A já se zase omlouvám, že plácám hovadiny, potřebuju zavřít do ústavu, nezvládám to. I s kámoškou Libou prosím.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter