Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: ako dalej
#28855
ako dalej Před 8 rok, 10 měsíce  
prosim poradte mi moj priatel je alkoholik. viem ze stym neprestane pije velmi dlho skusala som vsetko mozne aby si priznal ze je chori bohuzial nic a uz mato ani nezaujima vybral si sam chlast.ja ho uz nenavidim a najradsej bi aom usla ale musim byt snim byte .otec je notak mama ho riesi celi zivot tam by som to nezvladla.nemam pracu snazim sa zamestnat to by bolo moje vykupenie nasla by som si prenajom.neviem fakt co dalej ked sme spolu v byte je hnusny provokuje ma citovo ma vydiera ze ho nemam rada ze on ma miluje a ja ze ho stale o vinujem zato ze pije . dokaze ma tak deptat ze by so najradsej zbila prosre vie byt taky protivny.potom sa eobi akoby sa nic nestalo chce aby som bola mila proste aby sme fungovali akp normalna rodina. to je uplne chore.co mam robit.
aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28863
Re: ako dalej Před 8 rok, 10 měsíce  
POkud si to nepřizná, že on je nemocný,že se musí léčit, tak od něj odejdi. Aspoň třeba zatím načas, k nějaké kamarádce, někomu se svěř, tohle by Tě zničilo. On si to neuvědomuje, že ničí všechny kolem sebe, já jsem si to taky dlouhho neuměla přiznat a divila jsem se, proč mi někdo vyčítá, že si dám láhev vína před spaním. Jenže jsem si pak už nepamatovala, co jsem po té láhvi všechno řekla, jak jsem dokázala vyčítat maličkosti, donekonečna... Můj muž, aby měl svatozář. Pak jsem taky druhý den dokázala fungovat jako by nic a večer zas všechno nanovo... POkud si to on neuvědomí, že je to jeho problém, ne tvůj, tak jdi od něj pryč, třeba mu dojde aspoň kousíček...
aranka
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter