Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: když se opiju tak rozbijím věci
#30091
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Takže chceš vyvádět, blbnout jen 2x za měsíc?Víš, co chceš?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30093
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Liba, zas necitas dobre, co kto pise. Ved K jasne napisala, ze chce prestat pit uplne, len skonstatovala, ze si mysli, ze liecenie nepotrebuje, kedze pije len 2 krat do mesiaca.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30094
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Ano, špatně jsem to pochopila.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30096
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Kira píšeš:
...skonstatovala, ze si mysli, ze liecenie nepotrebuje, kedze pije len 2 krat do mesiaca.

...takže 24× do roka byť agresorom je podľa Teba v norme, aj bez liečenia(?)...
A čo tak rekonvalescencia spoluzávislých? 2× mesačne?
Nie je to už dosť na jedného psychiatra?


(Úľavou sú zrejme sviatky a narodeniny - vtedy sa to asi neráta, veď prečo aj, keď ich nie je ani 24/rok!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30097
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Asi těžko někdo plánuje 2x do měsíce opití.A když má sklony k alkoholismu, začnou být pitky častější....jestliže je někdo agresivní v opilosti, měl by skončit hned a napořád s alkoholem.Pod dohledem lékaře by neuškodilo.Říká se, že v opilosti je člověk v celé své kráse, přesně takový, jaký doopravdy je, ale střízlivý skrývá svou povahu.Třeba je to nějaká porucha osobnosti,pít s vědomím, že udělám průšvih,zkušenosti, určitě je to nenormální, špatné pro všechny.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30098
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja napsal:
Kira píšeš:
...skonstatovala, ze si mysli, ze liecenie nepotrebuje, kedze pije len 2 krat do mesiaca.

...takže 24× do roka byť agresorom je podľa Teba v norme, aj bez liečenia(?)...
A čo tak rekonvalescencia spoluzávislých? 2× mesačne?
Nie je to už dosť na jedného psychiatra?


(Úľavou sú zrejme sviatky a narodeniny - vtedy sa to asi neráta, veď prečo aj, keď ich nie je ani 24/rok!)


JA neeviem co to s tebou je, ale v poslednej dobe mas tendenciu do kazdeho sa navazat, kazdeho chytat za slovicka a nad kazdym sa povysovat.
Alebo si taky nechapavy? Liba si to precitala este raz a pochopila. U nej som vedela, ze to nemyslela zle, len to zle precitala. Ale ty sa spravas neuveritelne povysenecky a vsetkych len poucujes.

Samozrejme nie je v poriadku 2 krat do mesiaca byt agresorom. A prave preto K napisala, ze alkoholu sa uz nedotkne, pochopila, ze toto sa jej deje kvoli alkoholu a napisala, ze prestat moze aj bez liecenia, pretoze pijavala len 2 krat mesacne. Tym nemyslela to, ze bude nadalej pit 2 krat mesacne, ale ze to zvladne aj bez liecenia, o com som presvedcena aj ja.

Tak o com pises? Myslis si, ze niekomu v poslednej dobe pomahas? Aj do Lukeho si sa pustil uplne priserne a to len preto, ze si dovolil napisat, ze nepotrebuje pomoc cirkvi a takych nas je velmi vela, co cirkev neuznavame. Ty mas svoj nazor a len preto, ze niekto ma ine hodnoty ako ty, nie je horsim alebo rozmaznanym deckom, tak ako si napial jemu.

Skus trochu akceptovat aj nazory inych a pokial chces pomahat, tak sa prestan nad ludmi povysovat a skus ich aj trochu pochopit.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30099
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Liba myslim si, ze posielat na liecenie niekoho kto sa napije 2 krat do mesiaca je uz trochu prehnane. Podla teba a JA, je kazdy kto ma nejaky problem s alkohlom zakonite alkoholik a mal by sa liecit ale tak to nie je a nefunguje. Ved nech to K vyskusa, chce prestat pit a myslim si, ze pri jej frekvencii pitia, nebude mat problem prestat aj sama. Na doktorov ma cas, az keby to nezvladla a frekvencia sa zacala zvysovat, zatial je to podla mna este predcasne
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30100
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
V poslední době to nějak všecko moc řešíte, člověka tak zblbnete, že už potom radši nic nenapíše

Mně Ja nepřipadá povýšený, spíš si z toho dělá prču, už vidim jak se šklebí za monitorem

Liba natvrdlá jako někdy se jí to stává a

Kiro poslední dobou to pitváš jak alas, mraky písmenek a dalo mi vlastně práci zjistit o če to je Né dobrý,nic ve zlým, ale přeháníte to všichni,

ochlazení se blíží, snad to pak bude dobrý, držte seee
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30101
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Doporučila jsem odborníka, aby ji pomohl vyřešit skrytou agresi, příčinu, něco je v nepořádku.Ne, aby přestala pít, tak na léčení.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30102
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Kira, píšeš:JA neeviem co to s tebou je, ale v poslednej dobe mas tendenciu do kazdeho sa navazat, kazdeho chytat za slovicka a nad kazdym sa povysovat.
Alebo si taky nechapavy? ... ty sa spravas neuveritelne povysenecky a vsetkych len poucujes.

Samozrejme nie je v poriadku 2 krat do mesiaca byt agresorom.


Kira,
si ako vzťahovačný papagáj. To papagájovanie je zvýraznené modrou, aby si pochopila, že nadsadzuješ Ty-sama. Prečítaj si to po sebe, hoci aj opakovane, a použi pritom mozog aj um. Je to hrôza a hystéria = 2 v 1 (dva v jednom! )...

Konštatujem iba z faktov, ktoré prispievateľ napíše.
Viem presne toľko, ako Ty.
To, čo dedukujem z indícií si nevycuciavam zo vzduchu, sú to holé fakty, ktoré si môžeš kedykoľvek v texte spätne sama dohľadať.

Ak potrebuješ sprievodcu manuálmi triezvosti, hľadaj inde.
AA zavrhuješ, pretože ich program nepoznáš a rovnako odsudzuješ aj mňa a pečatíš ma biľagom nadradenosti.
Kto si, že ma odsudzuješ a ani si ma nevidela? Si snáď jasnozrivá, vedma ako Vilma Jamnická alebo baba Vanga?

Ak Ťa Tvoj miláčik 2× mesačne vyfarbí, pretože prebývaš/te v Taliansku a Ty mu to schvaľuješ, je to výlučne Tvoja slabosť!
Mňa láskavo neprifarbuj podľa svojich nálad ani predstáv!

V mojom okolí je aj raz za rok až príliš!!!


Takýmto laxným prístupom podporuješ výrobu psychopatov a agresorov.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter