Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Matka - problémy s alkoholem, hádky
#3250
Matka - problémy s alkoholem, hádky Před 13 rok, 2 měsíce  
Už pár let má matka problémy s alkoholem. Nebylo by dne, kdyby do sebe něco nenalila.
Občas je to víno co si koupí a následně schová, pak je to pivo, teď se jí šikla 15náctka od radegastu
co je novinkou. No hlavně že to má 15 stupňů, předtím pivo tolik nepila. Občas si zajde na slivovici
k dědovi, kde údajně před spaním chodí na půldecáky. I její přítel ji už několikrát říkal, že by s tím měla přestat.
Dnes jsem s ní opět měla hádku na toto téma. Když jsem jí líčila její problémy, snažila
se téma otočit na mě a řešit mé nedostatky, které nejsou vůbec závažné tak, jako ty její.
Je to jeden z příznaků alkoholismu, když se to dotyčný snaží takhle stále zamlouvat?
Vždycky jí řeknu, že se baví na toto téma ať to laskavě přestane zamlouvat, ale jako by neslyšela.
Jsem z toho dost na nic, špatná a už si nevím rady. Vynadala mi že jsem drzá apod. Přitom to
s ní myslím dobře Někdy si druhý den dokonce nepamatuje, co dělala nebo říkala. Má určité výpadky. Je to opravdu pro mě hrozné tohle pořád vidět Člověk by z toho brečel.

Děkuji za vaše postřehy.
Kateřina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3410
Re: Matka - problémy s alkoholem, hádky Před 13 rok, 2 měsíce  
No jasne, ze vam nerekne, ze je alkoholicka a ma problemy s pitim. To radej bude rikat, ze ma zdravotni problemy,hledat chyby na vas a mlatit vam je o hlavu. Treba neco jako:No ja si obcas dam pivko, ale ty jsi strasne neporadna, nechovas se ke me jako k matce, mam starosti s praci, s tebou, proste piju,protoze me vsichni stvete.
Irena
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3444
Re: Matka - problémy s alkoholem, hádky Před 13 rok, 2 měsíce  
je to tak...zapírání, svalování viny na ostatní..u nás doma to samé..
mp.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3466
Re: Matka - problémy s alkoholem, hádky Před 13 rok, 1 měsíc  
text uživatele byl smazán administrátorem webu
Táňa

Poslední úprava: 04/03/2011 00:43 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter