Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky
#3389
přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
S přítelem, který byl milionovým chlapem než propadl alkoholu, jsem 2,5 roku, zhruba před rokem a půl přišel o práci a propadl pití, nepomohlo nic ani po dobrém ani po zlém aby přestal, ztrácel se mi před očima, nakonec to dopadlo tak, že ho sousedi odvezli před 4 dny do nemocnice, když jsem za ním přijela, nechtěli mne tam pustit, protože nejsem rodina, ani on se mnou nechtěl mluvit. Po příjezdu domů na mne čekala jeho dcera, která se za svým tátou nepodívala min. rok, ani na vánoce za ním nebyla, a vzala mi klíče od domu, protože to je jeho rd (jenže já jsem vše táhla od té doby kdy byl bez práce), nyní mi je hrozně, mám strašné výčitky svědomí, že jsem mu nedokázala nijak pomoci, nemůžu spát a trápím se tím, že o něm nemám žádné informace, jedinou malou útěchou je to, že je konečně pod odbornou kontrolou, ale co bude dál, to opravdu nedokážu odhadnout , hodně mně trápí to, že mně jeho dcera a jeho matka odsoudily jako bych za to mohlá já, nevím jak se s tím vyrovnat, předem děkuji za každé hezké slovo, protože jsem úplně na dně
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/02/2011 00:07 Provedl: martinab.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3390
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Trápíte se zbytečně, on si vybral svou cestu, nikdo nemá sílu zabránit alkoholikovi v jeho vyvolené cestě, každý rozumný člověk to ví.Ty jeho příbuzní to ví taky, jenže Vám chtějí ublížit, na někoho se to svést musí.Vy si dobře rozmyslete, jestli ho vezmete zpátky, doporučte mu léčebnu, což jistě lékaři udělají také.Chraňte sebe.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3398
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
mockrát děkuji Líbo, moc si přeju ať se z toho dostane a o tom co teprve bude vůbec nepřemýšlím, tím že mi ta jeho "rodina" vzala klíče od domu tak jsem se vlastně i s dětmi ocitla na ulici, takže teď nám musím zařídit nějaký nový domov. Ale máte pravdu napadlo mně, že kdybych ho vzala zpátky, tak už tam bude tahle zášť mezi mnou a jeho dcerou a mámou, on by z toho byl akorát nešťastný a začal by znovu, navíc si myslím, že ho ani do té léčebny nikdo nedostane, proto jsem jela do té nemocnice a chtěla jsem mluvit s tím doktorem a dohodnout se s ním na té léčbě, ale mám smůlu nemám jak
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3399
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
no jo no, život není peříčko, ale moc mi chybí ten můj hodnej chlap, jakým byl než tomu propadl, ale to už se asi nikdy nevrátí
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/02/2011 11:26 Provedl: martinab.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3409
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Martino to je mi lito. Ale prece jste se nerozesli, tak proc byste odchazela z domu? Spis mi to prijde jako vypocitavost od jeho dcery, ktera si mysli ze se tatinka zbavi a dum zustane ji.

Jo a jsem ta neprihlasena Irena,kterejste radila a chci vam s oznamit, ze jsem dnes vypila jenom 6 piv a nic jineho. Takze mam v tuto vecerni hodinu jeste cistou hlavu. No ja vim, ze to neni nic moc uspech, ale prece....
Irena
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3412
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Irčo jste super, těším se že od vás ráno uslyším že jste OK, Míru teď neřeším, to o jeho dceři byla 100% pravda akorát to teĎ nechci řešit, jen čekám na to až si zapne mobil a snad dá vědět jak mu je, jinak mě je na nic, protože nic nevím
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3413
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Irčo, DOBRÉ RÁNO, takže když jste včera vypila 6 piv žádnej tvrdej, zkuste dnes jen 5 a žádnej tvrdej, přeju moc krásný den
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3414
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Dost špatná rada.Utnout, přestat,ne po troškách, nezbaví se toho.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3423
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Dnes jsem mela jedno pivo. Nic vic. Zato teda od rana doslova zeru. Ted mam synovi cerealni coko kulicky. On pekne spinka. Ani chudacek nevi jakou ma matku kravu. Kdyz si predstavim, jak mohl byt strasne postizeny mym pitim v tehotestvi. Zazrakem se mi narodilo miminko pres 4 kg, agpar skore pri porodu mel 10,10,10. Zacal brzo chodit, brzo mluvit, je moc sikovny a hezoucky. Ale nemuselo to tak byt. Uz kvuli nemu bych se chtela dat do poradku. Nevim ale kde zacit, problem bude asi nekde hodne hluboko. Nejsem typicka alkoholicka, ktere se nejak podelal zivot. Mohla bych zit spokojene, byt stastna, nic mi nechybi..Nevim proc to tak neni.
Irena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3424
Re: přítel s deliriem tremens na jipce - já výčitky Před 13 rok, 1 měsíc  
Tak zatim docela dobrý ne ? Já nevím proč lidi pijou, proč do toho někdy tak vlítnou a přitom si kazej život, bohužel ho tím pitím kazej více i svým nejbližším
martinab

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter