Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Přítel alkoholik a začarovaný kruh
#39804
Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 5 měsíce  
Dobrý večer. Ja ani nevim, kde bych začala, ale nedávam to už prostě. Ja taky nejsem svata, ale tohle už je na mě moc. Přítel prostě pije a nedokaže se bez toho obejít. NIC nepomaha....vydírání (to ze ho opustim třeba), sliby (dovolim ti pivo kdyz bude jedno za den), dělat to, že mi to nevadí, snižovaní davek atd. NIC prostě skončime vždycky tam kde vždycky!! se nejakym způsobem tomu chlastu dostane. A co ja? ja mu to dovolim, protože vidim, jak je bez toho chlastu neštastnej. Pak jsem nastvana sama na sebe a nesnasím se za to!.... Ja nevím co dál? Léčit se nechce....Bez detoxu prej to nema smysl... A kdyz uz se lečit chce tak ho nikde ani vzít nechtějí(bud maji plno a nebo prej bez detoxu to nema smysl). Do Bohnic taky nechce(zase, že je to na moc dlouho). Já už nevim co mám dělat nechci život bez nej, ale nechci život s alkoholikem v me rodině nikdo nepije. Jsme spolu přes 3 roky a ja vedela do čeho jdu ale, že me to postupem času bude tak sr... jsem fakt netušila. Co mam dělat? miluju ho! Ja taky mam problemy, ale nedelam to pořad, tohle je problem každeho dne a bát se co bude, pil? nepil? bude chtít pít? vrchol debility davat dejchat do alkotesteru (hrozny co?)....Celej nas vztah se točí kolem chlastu.. Ja už mam pocit, že snad chlastam taky. Co me bolí nejvíc?...Je, že citím to, že ma radši alkohol víc než milovaní se mnou. Ja nevim, jestli je to pravda, ale prostě me to říkají jeho oči. Nevim sama čemu mám veřim! ////// Ano mam taky vady. Třeba že jsem bordelář cholerik řvu ale Co to je se srovnání s alkoholikem? Nic to je jedno potřebovala jsem se vypovídat. Omlouvám se za to jak je to psané, ale jak jsem psala, nedávam to už!
Awee90
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39807
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 5 měsíce  
Ahoj,
Tak o tom bychom si mohly psat. Ted jedu na skoleni, ale navecer se ozvu
Klidne jeste napis. Paa
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39808
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 5 měsíce  
Awe,tak to je jediná možnost,odejít !
On nechce přestat pít,nechce se léčit,nechce být bez alkoholu.My tady na tomto foru chceme přestat pít
já jsem si dávno uvědomila,že alkohol rovná se smmrt.S alkoholem je život bez prožitků,v depresi a taky bez sexu bez chuti k milování,jelikož alkoholika ovládá jen touha po chlastu.Jsi s ním 3 roky,jak to bude za rok za 5 ,10 let? Odejdi dokud je čas. Nechce přestat pít,tak to není pomoci.3 nebo 4 měsíce léčby,co to je proti celému životu.Ale on musí chtít přestat.jinak to nejde .Jana
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39811
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 5 měsíce  
Awee90 napsal:
Dobrý večer. Ja ani nevim, kde bych začala, ale nedávam to už prostě.

... ale jak jsem psala, nedávam to už!


Awee90/Evka,

rozhodnutie pre nápravu stavu sa musí "dobrovoľne" zrodiť v mysli samotného alkoholika.

Dovtedy sa budeš "iba" trápiť...

Buď rada, že si ešte neotehotnela. Deti alkoholikov si tento *biľag/cejch* už nutne musia odtrpieť! Je to pečať závislosti...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39869
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 5 měsíce  
Jde o to že už to fakt nedavam vadí mi to. Me ale vadi ten pocit, že on s tim sice neco dela, ale vzdycky skoncime tam kde jsme skončili žádná změna. Jestli spolu dal budem a on nepujde do Bohnic pujdu tam asi ja protoze se z toho složim. Jsme ale na sebe šílene fixovany a nebyla snad noc cvrt roku abych usinala sama a ja si to nedovedu predstavit. Nemlatí me mazlí se semnou ale vadi mi to, že když mu chci dat pusu smrdí z nej to nechutné svinstvo. Furt to chce a vyhledava to. Ja jsem taky s necim měla problem ale nedelam to denne a ted jsem se na to vykašlala uplne. On a alkohol to je problem fakt kazdyho dne. Jinak odejít nemužu bydli u me. Mužu ho vykopnout takže to neni tak jednoduchy. Ja ho miluju mam ho rada ale diky tomu fakt k nemu zacinam mit odpor.
Awee90
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39871
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 5 měsíce  
Awee90,

uvedomuješ si, že šialene fixované a závislé od Vás oboch budú aj Vaše deti?

Hovorí sa tomu:
*kodepedencia alebo spoluzávislosť*.

Budete všetci v jednom vreci/pytli.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39882
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 5 měsíce  
To je cesta do pekel. Nedovedes si predstavit usinat sama, ale zato si dovedes predstavit, ze se utrapis a skoncis v Bohnicich? A kde mas zaruku, ze se nerozpije do te miry, ze usinat sama budes, ze se neobjevi alko agrese, ze nepolevi sexualni apetit.
Kdyz neni vnitrne rozhodnuty pro lecbu, at uz ustavni nebo ambulatni, nic s nim nehne, jak uz tu bylo napsano. Mu sbal veci, seber klice a cau. Treba pak dospeje ke zmene a kdyz ne, zachranis se alespon ty. Vim to z pozice cloveka zavisleho na alkoholu. To je to nejlepsi, co muze ten druhy po alkoholika udelat.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40002
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 5 měsíce  
Ahoj,
koukám,že jsme ve stejné ''pozici''
Můj přítel-nyní právě v léčebně v Bohnicích...Psala jsi že je to tam na dlouho-cca 3 měsíce,záleží na tom,jak by to tam zvládal atd...Zvládnout se to dá,jak on tam,tak ty doma..Já jsem ze dne na den zůstala s dcerou sama,přítele vzali do bohnic bez pořadníku,jelikož měl abstinenční příznaky dosti velký..Ale jak tu psali ostatní-musí k tomu dospět sám,že s tím chce něco dělat,že se chce léčit..Nejspíše kvůli alkoholu ještě nic neztratil,nebo ano
?Co jeho rodiče?Práce?
A jak ti radili ostatní-on si musí sáhnout na dno,pak snad pochopí,že ho toto ničí,zabíjí..Pak by měl pochopit i to,že to ničí i lidi okolo něj.
Psala jsi že je milý..ale to se může změnit.Můj přítel je a byl moc hodný člověk,milující chlap..Jenže alkohol ho začal měnit a pak při excesu začínal být agresivnější,podezíravější..navíc,jak si můžeš přečíst v jiném vlákně,i zdravotní problémy začali..
NO..přeji Ti hodně síly..
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40006
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 5 měsíce  
Mám velmi podobný problém. Můj přítel taky denně pije a nechce se léčit. Já ho ale tak moc miluju, že ho nedokážu opustit. Jsem bezradná, protože nedokážu žít s ním ani bez něho.
Dita Smrková
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40010
Re: Přítel alkoholik a začarovaný kruh Před 7 rok, 5 měsíce  
Dita Smrková napsal:
Mám velmi podobný problém. Můj přítel taky denně pije a nechce se léčit. Já ho ale tak moc miluju, že ho nedokážu opustit. Jsem bezradná, protože nedokážu žít s ním ani bez něho.

Dita,
...*závislosť na závislom* alias *spoluzávislosť/kodepedencia*.

Stretávajú sa aj ako *DDA = deti dospelých alkoholikov* a v *Alanon-e.*

Zadaj do vyhľadávača a kontaktuj sa...

Toho chrobáka, že sa chce "dobrovoľne" podrobiť liečbe PAL, si musí do hlavy "naočkovať/nasadit* sám...
Ty ho môžeš "iba/jenom" správne zorientovať!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter