Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Co dál?
#4037
Co dál? Před 13 rok  
Co dál? Jsem 27 let ženatý, polovinu těchto let manželka strávila pitím a léčebnami. Vždy jsem se nechal přemluvit, že už NIKDY pít nebude. Nakonec pomohla podaná žádost o rozvod a 5 let byl klid a nyní znovu - pití. Už nevím co dál. Ještě, že děti dospěly a je o starost méně. Říkám si - rozvedu se a alespoň zbytek života prožiju v klidu, ale rozvod asi nedopadne. Znovu se vyhrožuje - např. sebevraždou a demonstrativním chováním, absolutní apatií ke všemu. Co dál: ODEJÍT A UŽ NIKDY VÍCE? Děti mě chápou a souhlasí. (no děti - je jim 25 let - prakticky jsem je vychoval, nepijí po tom co si s alkoholem prožili).
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4053
Re: Co dál? Před 13 rok  
Mirku, každý den prožitý v klidu stojí za to žít, odejdi, zasloužíš si ten klid, žena si vybrala svůj život, Ty jsi asi prožil své peklo, máš právo na svůj život, pohodu.Je to smutné co Ti radím,jsem taky alkoholička, ale chraň se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4178
Re: Co dál? Před 13 rok  
Libo,nechápem ťa.Na druhej stránke ma odsudzuješ,keď som napísala fuj na alkoholika,že to je choroba,blá blá a teraz radíš,aby odišiel?Čo ti nefunguje mozog?
Veď ten človek je na manželku zvyknutý a po toľkých rokoch má odísť?Veď to už nejako dopadne,nech sa netrápi.
Tam už nie je láska,skôr ľútosť nad ňou a možno mu vyhovuje byť v úlohe obete,veď ho ľutujú,chudáka,s kým toľké roky žije a on,dobrák,sa o ňu stará,deti vychoval,veď to poznám aj z môjho okolia.Keby mu to nevyhovovalo,tak by určite niečo riešil,ale teraz?Načo?Tu je naozaj ťažko radiť,to vyrieši len Boh.Držím palce!
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4214
Re: Co dál? Před 13 rok  
Mášo, pleteš se do věcí, kterým zřejmě nerozumíš, a chceš se hádat.Marně, mě nevytočíš, jen Tě lituji.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4251
Re: Co dál? Před 13 rok  
Máš pravdu,nerozumiem tomu,žijem v inom svete...S tebou sa hádať nechcem a ani nebudem.
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4262
Re: Co dál? Před 13 rok  
Sama potřebuješ odbornou pomoc, odblokování.Alkoholikovi rozumět nemůžeš, nepochopíš jeho mysl, nejsi alkoholička.Nemyslím to urážlivě, je to tak.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter