Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Pomočuje se a neví o tom - dá se mu ještě pomoci?
#45
Pomočuje se a neví o tom - dá se mu ještě pomoci? Před 14 rok, 3 měsíce  
da se delat jeste vubec neco s clovekem,ktery je v poslednim stadiu alkoholismu?u nas v rodine mame jednoho docela mladehho alkoholika,uvedomuje si ze na alkoholu je zavisly,ve svych podnapilych stavech se ve spanku pomočuje a nevi o tom.kdyz chvili (cca pul dne) nepije je cely bily, strasne se trepe.s lahvi v ruce tvrdi ze nepije..da se takovemuto cloveku jeste vubec nejak pomoci?
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46
Re:Pomočuje se a neví o tom - dá se mu ještě pomoci? Před 14 rok, 3 měsíce  
Ahoj Pavlo,
Napsal jsem na tuto stránku několik příspěvků,mám také problém-Alkohol.Nemohu radit,na to nemám právo,bojuji sám se sebou.Ale to,co píšeš se mi jěště nikdy nestalo.Ten problém s pomočováním je opravdu víc než vážný.(je to o tom, že to je konečná.)
Alkoholici,kteří se pomočují jsou ve stadiu konečné stanice. Bohužel.To si přečteš kdekoli na internetu.Je to na léčebnu(tvrdou) a nevím jestli to pomůže.Je už hodně daleko.Ale zázraky se někdy dějí.Jindra.
Jindra

Poslední úprava: 13/01/2010 21:14 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#119
Re:Pomočuje se a neví o tom - dá se mu ještě pomoci? Před 14 rok, 3 měsíce  
je mlady neni pozde musi chtit s tim neco delat
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#847
Re: Pomočuje se a neví o tom - dá se mu ještě pomoci? Před 14 rok  
Zdravím Pavlo,
nevím, jestli podle pomočování se pozná poslední stádium alkoholismu...zřejmě jak u koho...já sem také alkoholik...a teď vlastně když čtu Váš příspěvek musím přiznat, že i když se za to moc stydím se mě také již mockrát stalo, že sem se ve spánku po mocně propitém večeru pomočila:( a je mě 26, takže také takové mladě ještě...vlastně když se mě to stalo naposledy, tak to bylo ve spánku v hospodě před spousty známými, takže sem si řekla dost.Na štěstí docházím každý měsíc k psychiatrovi a tam sem se dohodla na užívání Antabusu.Těď počítám že přesně 16tý den nepiju:)ale zas jde o to, jestli ten klučina stojí o to přestat...a jak zle na tom je...jestli by nebyla vhodnější léčebna...
Polly
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4195
Re: Pomočuje se a neví o tom - dá se mu ještě pomoci? Před 13 rok  
Nedá!Zomiera.
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4223
Re: Pomočuje se a neví o tom - dá se mu ještě pomoci? Před 13 rok  
Opravdu je už pozdě,je to KONEC,věřte a smiřte se s tím a připravte se na.Buďte silná.
káťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter