Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: přítel pije dlouhodobě
#4621
přítel pije dlouhodobě Před 13 rok  
Dobrý den,jsem s přítelem skoro tři roky,je mu 27 let a už od začátku našeho vztahu pije nejvíce pivo,ale taky si dá vodku. V podnapilém stavu je minimálně 2-3 týdně,jinak si dá tak 3 pivka skoro každý den.Bydlí sám a tak si může dělat co chce. Agresivitu neprojevuje. Jak se napije,tak mě nebere vůbec v úvahu a jen chce pít a pít.Vidíme se jen o víkendu,ale už ho skoro neznám,než že má alkohol v sobě. Řekl mi jednou,že ví,že to není normální,ale nechce se nějak léčit,furt jen slibuje a ani chvíli to nevydrží.Chci mu pomoc,ale už nevím jak.
Mockrát Vám děkuji za radu!
Veronika Kánská

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4791
Re: přítel pije dlouhodobě Před 12 rok, 11 měsíce  
ahoj, jsem na tom stejně,ale s přítelem jsem 5 let..vídali jsme se o víkendech a tak jsem to neřešila... kdo o víkendu nepije ??
ale pak jsme spolu začali bydlet.. nedá se to sníst...
odstěhoval se zpět k rodičům..ale já ho mám ráda a chci mu pomoc...ale nevím jak...
Agi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter