Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Bratr má velký problém s alkoholem, chci mu pomoci
#5445
Bratr má velký problém s alkoholem, chci mu pomoci Před 12 rok, 10 měsíce  
Dobrý den,
můj bratr (27 let) má problém s alkoholem. Já a moji rodiče jsme s ním zkoušeli mluvit nejdříve po dobrém a pak začali dávat ultimáta. Vždycky se chvílí snažil, ale pak šlo všechno odznova. Pije každý den- hlavně pivo. Našli jsme mu poschovávených několik lahví tvrdého alkoholu. Poslední dobou nezná míru a když rodiče nejsou doma, tak přichází v hrozném stavu a já se pak musím o něj starat. Došlo to až do takového stádia, že když pije, tak se pomočuje, neudrží stolici a už byl na mě i hrubý. Jednou si dokonce v opilosti rozsekl obočí. Bohužel si nepřipouští, že má nějaký problém.. Existuje nějaká metoda, která by nějak pomohla tomu, aby si uvědomil, že s tím musí přestat a začít se léčit? Hrozně nás to všechny trápí. Moc děkuji za radu!
Tereza
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5462
Re: Bratr má velký problém s alkoholem, chci mu pomoci Před 12 rok, 10 měsíce  
Terezo, pro alkoholika žádná metoda neexistuje.
Musíte ho co nejdříve poslat k odborníkovi.
Bratr sám od sebe pít nepřestane.
Násilím ho taky nedonutíte.
Až bude mít výčitky z noci, kdy se zase pomočil, vemte ho s sebou do nejbližšího klubu AA, tam si s ním určitě poradí lépe než vy.
Jste hodná, ale takto byste se utrápila vy i rodiče.
Petr 1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter