Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Matka alkoholička
#56587
Matka alkoholička Před 4 rok, 8 měsíce  
Dobrý den. Má matka je alkoholička. Po smrti otce, jejího manžela žije s semnou a mými dětmi. Snažila jsem se, aby pít přestala,ale nechce. Ale mě a dětem tím znepříjemňuje život. Já byla kdysi také těžký alkoholik, pila jsem tvrdé a víno. Ale v roce 2013, po jedné pitce, kdy jsem měla pořádně naváto, jsem se vzbudila a přestala. Od té doby nepiji. A proto nevím, jak donutit matku, aby přestala. Hlavně mi vadí její rýpání a vyčítání. Nechci aby s námi žila a byla stále pod vlivem. Jak ji donutit. Vystěhovat ji? Na léčení odmítá.
Děkuji mockrát za rady.
Petra Jakubcová
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/07/2019 17:13 Provedl: Petrys. Důvod: Překlep
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56592
Re: Matka alkoholička Před 4 rok, 8 měsíce  
Petra Jakubcová napsal:
Dobrý den. Má matka je alkoholička. Po smrti otce, jejího manžela žije s semnou a mými dětmi. Snažila jsem se, aby pít přestala,ale nechce. Ale mě a dětem tím znepříjemňuje život. Já byla kdysi také těžký alkoholik, pila jsem tvrdé a víno. Ale v roce 2013, po jedné pitce, kdy jsem měla pořádně naváto, jsem se vzbudila a přestala. Od té doby nepiji. A proto nevím, jak donutit matku, aby přestala. Hlavně mi vadí její rýpání a vyčítání. Nechci aby s námi žila a byla stále pod vlivem. Jak ji donutit. Vystěhovat ji? Na léčení odmítá.
Děkuji mockrát za rady.


Ahojky,
ono je to těžké, pokud mamka sama přestat nechce a bohužel s léčebnou musí souhlasit.
Škoda, že nevidí, že díky alkoholu může přijít o dceru a vnoučata.
Je něco, co mamku baví a dělá ji radost? Krom pití samozřejmě.
Doufám, že se to brzy spraví a spon někdo poradí.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56603
Re: Matka alkoholička Před 4 rok, 8 měsíce  
Kdyz nechce prestat pit a tobe a detem to ovlivnuje nepriznive zivot, tak vystehovat.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56606
Re: Matka alkoholička Před 4 rok, 8 měsíce  
Bohužel, jí baví pouze jen to pití. Chodila si přivydělávat,ale už ani to jí nebaví. Jen sedět, popíjet, koukat na televizi a stěžovat si na život. A nám ho ztrpčovat. Už to došlo tak daleko, že jsem ji zabalila kufry. Bohužel.
Petra Jakubcová
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56607
Re: Matka alkoholička Před 4 rok, 8 měsíce  
Peto, myslím si to, co MichalB a co jsi už castecne udělala: vystěhovat. Asi do nějakého domova, poradila bych se s odborníky asi s psychologem nebo psychiatrem pro začátek, ten má urcite takových případů víc a má s tím zkušenosti.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56614
Re: Matka alkoholička Před 4 rok, 8 měsíce  
Petra Jakubcová napsal:
Už to došlo tak daleko, že jsem ji zabalila kufry. Bohužel.

Je to smutne ale jine reseni opravdu neni . Pokud alkoholik nechce prestat pit tak je veskera Tva snaha uplne zbytecna. Muzes se snazit sebevic, muzes prosit, premlouvat, apelovat na zdravy rozum, obavy o zdravi, hrat to na city, vyhrozovat, vydirat, sebrat ji a odtahnout k doktorovi... vsechno zbytecny, vsechno marny.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter