Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Mama i tata jsou alkoholici.....tata je i nemocny
#5901
Mama i tata jsou alkoholici.....tata je i nemocny Před 12 rok, 9 měsíce  
Ahoj vsichni co jsme chodite....Ani nevim kde zacit mame s brachou problem s rodici uz asi 15let oba dva jsou alkoholici uz jako prcky nas posilali pro piti...,ale cim jsem starsi tim je toho nas vic nevim co si mame pocit jelikoz moje mama si za celou tu dobu nepriznala ,ze ma problem s pitim stale si to omlouva ,ze to bylo pred rokem atd...nemam sebemensi sanci ji presvedcit o opaku a nemluve o tom ,ze nepracuje a kdyz se napije je pekne agresivni ...tata je na tom trochu lepe,ale ted ho k tomu este dostihla nemoc takze mu piti neporospiva je v invalidnim duchodu ve 46 letech ....z jedne stranky si myslim ,ze pije kvuli mame ,jelikoz se to sni neda vydrzet ..diky te nemoci je na ni zavysli tim ze nemuze moc chodit,posledni dobou ma i hloupe pripominky ze si veme prasky abych ho s brachou nemali na krku!tim nam rozhodne nepomuze spis zhorsi....Ja hledam stale nake resenim ,ale bohuzel me zadne nenapada ...Ale budu rada za kazdou radu od Vas predem dekuju s pozdravem Majda...
Majda
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5906
Re: Mama i tata jsou alkoholici.....tata je i nemocny Před 12 rok, 9 měsíce  
Majdi,s rodičěma možná nic neuděláš,ale měla by jsi se postarat sama o sebe.Zkus dojít na AT ambulanci,AA pokud u vás jsou.Pokud nevyhledáš pomoc nejdřív ty,tak tě to pohltí.Můj nejstarší syn ,udělal pro sebe to nejlepší co mohl,odstřihl mě,když viděl,že nechci nic dělat.Teď jsem v pořádku a vztah máme naprosto úžasný.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5944
Re: Mama i tata jsou alkoholici.....tata je i nemocny Před 12 rok, 9 měsíce  
Dekuji ti za odpoved ja vim ,ze bych se mela odloucit jenze jsem hrona citlivka ...... bojim se ,ze to nezvladnout atd ...Ale mela bych to udelat jina volba nebude ...Jsem rada ,ze u Vas to dopadlo dobre a mate dobre vztahy ...
Majda
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5947
Re: Mama i tata jsou alkoholici.....tata je i nemocny Před 12 rok, 9 měsíce  
co to je to ATambulanceAA na netu mi to nic nevyhledalo ?
Majda
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5952
Re: Mama i tata jsou alkoholici.....tata je i nemocny Před 12 rok, 9 měsíce  
Většinou je AT ambulance součástí nemocnice,což je většinou ve větších městech.Zkuste třeba místního psychiatra,on vás určitě nasměruje.Možná by pomohl i obvodní lékař.Záleží na tom odkud jste.To ani nemusíte být přecitlivělá,ale když vidíte své nejbližší,kteří pro vás hodně znamenají a víte jaké to bylo dřív,tak to je přirozené,že vás to trápí.Cesta na AT bude,ale záleží na rodičích jestli budou spolupracovat.Přeju moc a moc sil.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5959
Re: Mama i tata jsou alkoholici.....tata je i nemocny Před 12 rok, 9 měsíce  
Dekuju....jenze nejhorsi je ,ze ja uz nai nevim jaky to je mit normalni rodice...porad si rikam ,ze mam dve mami a dva taty...je neuveritelne jak alkohol mmeni lidi....Zkusim co muzu ,ale spolupraci nevidim ...jelikoz je zanm moc dobre...:/...
Majda
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5963
Re: Mama i tata jsou alkoholici.....tata je i nemocny Před 12 rok, 9 měsíce  
Kdyby jste viděla mě ,jak jsem odmítala a pořád dokola 3 roky.Pomohla ignorace,kdy jsem pochopila,že tam takhle nepatřím.Zkuste co půjde,řekněte rodičům,že je máte ráda a kdykoliv jim pomůžete,ale že máte svůj život.Nakonec by vás to mohlo pohltit a mohla by jste skončit jako oni.Tam já vidím te "gen".Tahle dlouho trvající nepohoda si vybere daň.Moje matka nepila,ale právě ta nepohoda byla startem k tomu mému nezvládání života a následnému pití.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter