Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Táta asi v poslední fázi,co dělat?
#59371
Táta asi v poslední fázi,co dělat? Před 3 rok, 3 měsíce  
Ahoj všem, prosím o radu. Táta celý život pije, ale co odešel do důchodu, tak se všechno zhoršilo,začal pít denně už od rána,k tomu 15 Hypnogenůna spaní. Nejdříve u něj vypukla neuropatie, takze sotva došel na WC,ale hlava mu sloužila. Léčbu odmítal.Během posledních 3 týdnů se jeho stav zhoršil natolik, že nedokáže už normálně komunikovat,vyměšuje se pod sebe a když už jde záchod, tak spadne. Je mu teprve 63 let. Dnes jsem mluvila s mojí macechou a poslední 3 dny jenom leží a spí, kdyz je vzhůru, tak kouká do stropu a nereaguje. Prý mu dává vodu injekční strikackou. 3 dny tedy neměl alkohol ani prášky, dle mého by měl být v nemocnici nebo v PL.pry ted kvůli kovidu do nemocnice neprijimaji, je to možné? Prosím poraďte mi,co se dá dělat,bojím se,ze tam bude takto ležet dokud nezemře.
Kateřina Nováková
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/01/2021 10:34 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59372
Re: Táta asi v poslední fázi,co dělat? Před 3 rok, 3 měsíce  
Promiň, ale nevím na co čekáte okamžitě 155....
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59373
Re: Táta asi v poslední fázi,co dělat? Před 3 rok, 3 měsíce  
Ahoj,

nemocnice samozřejmě berou a takto akutní případy obzvlášť. Zavolejte mu sanitku, nebo ho odvezte do nemocnice. Bez ohledu na to, co říká nebo chce macecha. Pády v tomto stavu jsou bohužel běžné, mohou vést i k vážnému zranění. Pokud se praštil do hlavy a má třeba otok mozku, mohou být příznaky i třeba ochrnutí tváře a podobně. To pak může být podobně akutní stav jako zbytek. Může to být další důvod pro záchranku. Neztrácejte už ani vteřinu.
Michal
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59374
Re: Táta asi v poslední fázi,co dělat? Před 3 rok, 3 měsíce  
Souhlasím s Michalem!
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59378
Re: Táta asi v poslední fázi,co dělat? Před 3 rok, 3 měsíce  
Děkuju za odpovědi,je to celé divné, přišla mi zpráva, že se probral a komunikuje,do nemocnice prý nechce (měl několik mrtvic a vždycky odešel na revers). Bydlím daleko od nich, ale beru si dovolenou a jedu se podívat, co se tam děje. Vím, že ji nadělal ze života peklo a mám strach, že už nemá úplně zájem mu dál pomáhat. Pokud bude ve stavu,jako jsem popisovala výše, tak ho naložím a odvezu ho sama.
Kateřina Nováková
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64614
Re: Táta asi v poslední fázi,co dělat? Před 1 rok, 5 měsíce  
Muzu se prosim zeptat, jak to dopadlo? Protože můj otec byl na tom úplně stejně. Věk, prubeh, odmítání nejake léčby… my jsme ho do nemocnice odvezli v té chvíli, kdy jenom ležel a cumel do stropu. Teď je tam už dva týdny. Chtějí ho propustit, ale Js nevím, co s nim dal? Diky za odpoved
Michaela
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter