Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: otec alkoholik
#5984
otec alkoholik Před 12 rok, 9 měsíce  
Takmer pred dvoma rokmi prišiel môj otec o prácu. Už vtedy občas popíjal, ale bol normálny. Prišiel domov, nič neriešil, nebol agresívny. Teraz je z neho úplne iný človek. O nič sa nestará, všetko prepije, na účte, ktorý má spoločný s matkou je v mínuse takmer 1000 eur. Pred pol rokom som sa to snažila vyriešiť, poslala som mu tam 400 eur, čo bolo vtedy skoro celá dlžná čiastka. Dva týždne na to som našla doklad o výbere peňazí.. Ak to takto pôjde ďalej, pripraví nás o dom, ktorý postavil spoločne s mamou. Ale to je to najmenej, je to len dom. Dnes večer, keď som cestovala domov z práce, mi zavolal starší brat. Takmer som sa zložila, keď mi povedal, že doma sa náš mladší brat pohádal s otcom tak veľmi, že sa začali biť. Náš otec,a je mi až zle, keď slovo otec píšem, na mojom mladšom bratovi, ktorý má 18 rokov zlomil stoličku, tak ho s ňou bil. Starší brat ich od seba odtrhol, no môj mladší brat má dosť svojskú povahu a v tom rozčúlení vbehol do domu a začal rozbíjať dvere na otcovej spálni, pretože chcel zrejme zničiť niečo čo je jeho, kde mimochodom už dva roky otec spáva sám, keďže ani mama s ním v jednej miestnosti nevydrží.No a náš otec celý čas sedel vonku a usmieval sa ako nepríčetný... Mladšieho brata mám v tejto chvíli v nemocnici, pred polhodinou mu skončila trojhodinová operácia ruky,ktorú mal prerezanú na viacerých miestach.To sa mu stalo, keď rozbíjal tie dvere. Ja som pred polhodinou doumývala všetku tú krv a takto nešťastná som ešte nikdy nebola. Nemám ani slov na to všetko, pretože náš "úžasný" otec nerieši čo je s naším bratom, jeho synom, jediné s čím má problém je to, že mu nájde faktúru za dvere a ventilátor,ktoré mu rozbil. Musím to povedať,nenávidím ho...Ničí nám život, keď som mu povedala, že to čo sa tu dnes stalo je jeho vina, chcel ma ísť biť.. Mám 25 rokov, môj starší brat má 29, keby sme ho neživili, je stratený. Bojím sa, čo sa stane ... Neviem čo ďalej robiť.. Pracujem od rána do večera, som unavená a nešťastná, pretože sa celé dni bojím čo sa deje doma, alebo čo sa ešte stane doma......
Gabriela
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5986
Re: otec alkoholik Před 12 rok, 9 měsíce  
Gabrielo ,souvisí všechny problémy tvého otce jen s pitím ? Podali jste oznámení na policii ? Asi ten dojem nebudu mít jen já,ale jen tady váš problém nevyřešíte.Pokud i ten incident otci prominete a dál mu budete vše tolerovat,tak přece nemůžete čekat změnu z jeho strany.Píšete,že ho živíte....pokud toto bude dál pokračovat ,on přece nebude mít pocit ,že je něco špatně.Uvědomte si,že každý člověk ,by měk mít svoje hranice a jestli nemáte pocit,že je včera otec překročil,tak kolik toho ještě chcete vydržet ?
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter