Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Vynikající terapeut
#5987
Vynikající terapeut Před 12 rok, 8 měsíce  
Text byl smazán administrátorem stánek.
Důvod:
- reklama na komerční služby
- používání různých jmen z jedné IP adresy (podvod)
- urážení ostatních účastníků diskuze
Jana

Poslední úprava: 11/07/2011 00:25 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5988
Re: Vynikající terapeut Před 12 rok, 8 měsíce  
Text byl smazán administrátorem stánek.
Důvod:
- reklama na komerční služby
- používání různých jmen z jedné IP adresy (podvod)
- urážení ostatních účastníků diskuze
Alexandr

Poslední úprava: 11/07/2011 00:25 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5989
Re: Vynikající terapeut Před 12 rok, 8 měsíce  
Copak, další reklama? Dům Emblema není již léčebna,ale lukrativní penzion, čili je potřeba rozhodit sítě..Dnes je to Dům pro abstinenci a není ve Ždírci ale v Janově n./N.
Moniku znám osobně také. Je to hodná paní, když ovšem nemá blbou náladu. Ale to není nic odsouzeníhodného že, to jsme občas všichni. Jako odborníka jí hodnotím spíše podprůměrně. Nicméně přijde na to, co je pro nás důležité. Jestli to, aby nám někdo říkal tvrdě pravdu do očí, nebo nám někdo mazal medík okolo úst, říkal, co chceme slyšet a inkasoval si za to nemravné částky..
K věci: Pokud máte někdo poschovávané mezi lahvemi ve skříni několik desítek až stovek tisíc korun, zde je přehledně ceník v Domě pro abstinenci.
Typy léčebných pobytů v DOMĚ ABSTINENCE:
Jeden měsíc intenzivní léčby: 60 000,- Kč
Dva měsíce intenzivní léčby: 114 540,- Kč
Tři měsíce intenzivní léčby: 169 080,- Kč

Tak pa a neberte si s sebou všechny peníze, pár stovek tisíc si tam proboha nechte. Protože pak přijedete do reality všedních dnů a budete potřebovat peníze na to, abyste se tam šupem vrátili, neb nebudete vědět, co se sebou v tomto "fuj" světě..

P.S.Promiňte, jestli jsem se někoho dotkla, ale celé mi to přijde takové hodně smutně vtipné.

P.S.S.Vůbec nejde poznat že jde o reklamu Já jsem to tedy nepoznala. A ty poznatky a příspěvky jsou plné zážitků a vjemů, takové obohacující, přesvědčivé..fakt..a nejde poznat, že to psal jeden člověk..fakt..že ano JanoAlexandře..

P.S.S.Pro tuto chvíli se se všemi loučím, momentálně se mi zavařila tiskárna na peníze. Jsem totiž zcela, ale opravdu zcela mimořádně vyjímečně chudší alkoholička a ve skříni nemám nic, co by se mi napíchlo na vidle při přehazování, čili si pomáhám jinak.

P.S.S.S. Díky Bohu - a to myslím zcela vážně a upřímně, že jsem přestala pít tak akorát včas, abych si nepoškodila svůj zdravý úsudek a hlavně mozek - chudinka malej, jdu mu udělat zeleninový salát s bílým jogurtem. Zaslouží si ho, tolik si se mnou zkusil..

Všem přeji moc pěkný, klidný, vyrovnaný víkend. Venku je sice horko, ale je léto, všechno kvete, voní a i to nejmenší stvořeníčko na světě se raduje ze života a snaží se. Radujme se taky, snažme se, zahoďme chlast a mějme se a smějme se.

Radka
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 09/07/2011 20:27 Provedl: Radka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5999
Re: Vynikající terapeut Před 12 rok, 8 měsíce  
Text byl smazán administrátorem stánek.
Důvod:
- reklama na komerční služby
- používání různých jmen z jedné IP adresy (podvod)
- urážení ostatních osob diskuze
Alex

Poslední úprava: 11/07/2011 00:24 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6001
Re: Vynikající terapeut Před 12 rok, 8 měsíce  
1.Netykejte mi, nejsem žádná soudružka!!!
2.Neznáte mě, tak nesuďte.Možná jsem toho v životě dokázala víc než vy na druhou.
3.Opravdu jste se o ty poznatky podělil, hodně to obohatilo , vykopíroval jste sem odkazy.
4.Nedivila bych se, kdyby jste byl, jedním s nohsledů tohoto finančního "projektu"

Jestli myslíte, že jsem pro tento web nebezpečná, podejte stížnost autorovi webu a já se budu ptát na IP obou nicků..

já s Monikou problém nemám, není profík. Tečka. proto byla odejita z mnoha projektů. Tečka. Budeme se tu rozepisovat o detailech? Budeme dělat "reklamu"?

A co já mám místo těch keců jako dělat? Hledat dušičky? Místo keců abstinuji, chovám se k lidem sluš ně, nikomu netykám bez souhlasu, pracuji, taktéž studuji a nechovám se jako prase. Stačí?
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6002
Re: Vynikající terapeut Před 12 rok, 8 měsíce  
Já Plocovou neznám, nelíbí se mně ty šílený peníze , které za svou takzvanou odborné péči požaduje, chytila příležitost, hrabat na nemocných.Je jasné, že za 3 týdny není možné vyléčit závislost, je to jen Detox, oddych, pro VIP pacienty, ovšem, pár jich tam pobyde, udělá reklamu, a chudák ten obyčejný alkoholik, zoufalý, nešťastný, si vezme půjčku, zaplatí, a vyjde ven , dluhy, žádný zázrak , zlepšení, a zbyde mu jediné, vrátit se k pití. Jde jí o prachy, nemá tam žádné zázračné léčitele, léky,mladá Saudková je jen známé jméno.....Reklamy jsou tu zakázány!!!Alexi, nejsi Petr???Ten rád vynáší Plocovou do nebes, jen proto, že ho pozvala na otvírání své jako léčebny.Vůbec si mně její léčba nelíbí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6006
Re: Vynikající terapeut Před 12 rok, 8 měsíce  
Alexi, je vidět, že jsi se naučil prd.S alkoholem se nebojuje, učíme se vedle něj žít, boj je dávno prohraný předem. Najednou se tu nějak moc vyrojili nadšenci p. Plocové.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6007
Re: Vynikající terapeut Před 12 rok, 8 měsíce  
Jde evidentně o jednoho člověka, který neměl s alkoholem problémy. Abstinentka, Jana, Alexandr, Alex - jedna osoba. Jde o velký peníze a to se musí jeden hodně ohánět..Jsou to špinavě kšefty a z toho se mi chce vždy zvracet..
Chtěla bych vidět tu pomoc blízkému v případě, kdybych se ocitla před nejmenovaným barákem a dožadovala se pomoci s tím, že na to nemám. V lepším případě by zabouchli dveře, v tom horším by na mě poslali PČR nebo rovnou psy..Tak to prostě chodí..
Tak když tak se velkohubě ohánějí úspěšností, tak ať si založí svoje velkokapacitní webovky pro horních 10 tisíc a tak si mohou diskutovat. Proč by to nefungovalo?
Protože Kdo ty velké peníze má, tak je za Á) buď neutrácí za chlast anebo za Bé) sežene si špičkové terapeuty, který sice dobře zaplatí, ale má jakous takous jistotu, že na čas přestane..
Já bytostně s komercí na těchto stránkách nesouhlasím !!!!
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6008
Re: Vynikající terapeut Před 12 rok, 8 měsíce  
A komu se tato diskuze nelíbí, nemusí sem přeci chodit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter