Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: můj manžel je asi alkoholik nevím si rady
#5995
můj manžel je asi alkoholik nevím si rady Před 12 rok, 9 měsíce  
Dobrý den, jsem vdaná 26 let amůj muž už asi tři roky více pije, poslední půlrok je to denně.Pije víno a pivo, schovává prázdné lahve všude po domě, ve skříních s prádlem,taškách ,garáži apod. abych nevěděla kolik toho vypije.Chodí i do hospody. Lže mi.Pracuji na směny a on toho využívá a pije plánovaně když nejsem doma, třeba ráno v 9 hodin už je opilý - vše mi pak hlásí mé dcery, které ho kolikrát doma najdou spícího opilého v obýváku.Není agresivní, ale pije denně, nic ho nezajímá, s ničím mi nepomůže, opilý sedá i za volant aby si dojel pro další lahev vína do večerky. Byl i na psychiatrii, kde mu i lékařka řekla že vykazuje jasné známky závislosti na alkoholu, ale on si stále nechce přiznat, že je závislý.Moc se trápím. Léčit se nechce. Nevím co mám dělat.Prosby ani přemlouvání, diskutování ani ultimata nepomáhají.Děti už máme dospělé.Bojím se o jeho zdraví, o to že příjde o práci nebo způsobí nějakou dopravní nehodu.Nedává mi všechny své příjmy,alkiohol a cigarety ho stojí nemalé peníze.Platíme hypotéku na dům a ten teď musíme prodat.Já už mu nevěřím, je nezodpovědný, ze svého platu bych hypotéku neutáhla a tak pud sebezáchovy mne vede k tomu se zbavit všeh závazků a dluhů, neboť by mne manžel stáhl s sebou do propasti.Ví že sem moc kvůli jeho pití a nezájmu o cokoliv trápím ale je mu to asi jedno, nemá zájem něco měnit. Tvrdí že děti k životu nepotřebuje, ani svou mámu k životu nepotřebuje, ani svého bratra, ani dům ani zahradu...Letos mýu umřela v lednu sestra a také tvrdil že nic necítí, že ji dlouho neviděl.Nerozumím tomu.V rodině není žádná autorita která by mu domluvila, nevím co mám dělat. Miluji ho a chci mu pomoci, ale on nechce.Poraďte prosím. Jsem z Ústí nad Labem anevím kam se obrátit o odbornou pomoc - kde je pomoc pro rodinu alkoholika.Jana
jájaul
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5996
Re: můj manžel je asi alkoholik nevím si rady Před 12 rok, 9 měsíce  
Zkuste AT ambulanci přímo u vás v Ústí nad Labem.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6009
Re: můj manžel je asi alkoholik nevím si rady Před 12 rok, 9 měsíce  
a kde ji najdu víte??
jájaul
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6010
Re: můj manžel je asi alkoholik nevím si rady Před 12 rok, 9 měsíce  
AT ambulance
Sociální péče 7, Ústí nad Labem, 401 13
telefon: 477113137, MUDr Staňková

Detoxifikace
Sociální péče 7, Ústí nad Labem, 401 13
telefon: 477113137, MUDr Staňková

Anonymní Alkoholici Ústí nad Labem
Azylový dům Samaritán, Štefánikova 1, každou středu v 18:30
Kontakt: Emil: 739 477 529

Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter