Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: OTEC BEZDOMOVEC
#6211
OTEC BEZDOMOVEC Před 12 rok, 9 měsíce  
Ahoj, vzhledem k tomu, ze tohle je cast fora pro pribuzny alkoholiku, tak asi nebudu jedina s podobnou zkusenosti - otec je bezdomovec. Byval to vzdelany clovek, rikalo se o nem, ze velice hodny, chytry, inteligentni... Bohuzel po patnacti letech abstinence zacal pit, buhvi vlastne proc. Mel deti, manzelku, praci... Dost dlouhou dobu jsme to vsichni omlouvali a pomahali mu. Kdyz mi bylo zhruba dvanact, tak nas zacal mlatit. Potom to bylo uz rok od roku horsi. Uz ani nechci vzpominat, co se vsechno delo. Bylo to jak zit v pekle. Vsak to znate... Jeho stav se zacal zhorsovat, az to dospelo do faze, ze uz bylo vlastne tezke rozlisit, kdy je opily a kdy pod vlivem neceho jineho. Bydlel porad doma, mel vycleneny svuj kutloch, kde mel plastovy flasky od vina. Casto byl tak opily, ze chodil pomoceny, kolikrat i nahy. Zivot byl nesnesitelny. Matka pozadala o zruseni jeho trvaleho bydliste, to proslo, jelikoz zrovna v te dobe chtel meho pritele pobodat nozem. (samozrejme nemel sanci, byl uz dost neohrabany a pomaly v te dobe). Policie ho odvezla na ubytovnu. Pak jel myslim do Prahy. Chvilku bydlel u pribuznych. Pak byl v lecebnach. No a ted se nove vratil z lecebny a ja ho po trech letech potkala na terminalu MHD a on ze uz nepije, ze zacal brat "piko". Byl to pro me sok, ne to co rikal, ale jak vypadal. Proste jako silenec. Pred dvema dny jsem ho videla v centru mesta lezet, ano doslova lezet, na namesti s natazenou rukou a zebrat. Vyzablyho, v tom samym obleceni. Kdyz se nad tim zamyslim, tak je to logicke vyusteni. Kdyz se nad tim zamyslim celkove, ze otec, kteryho jsme vsichni meli radi, (pro moji babicku to byl milovany syn, dokud zila, vzdy se mu snazila pomoct) ted zebra na ulici, je mi z toho na nic.
matt
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6212
Re: OTEC BEZDOMOVEC Před 12 rok, 9 měsíce  
Mně je taky z toho na nic, jenže tvůj táta si svou cestu vybral dobrovolně nikdo by ho nedokázal změnit,žije tak, jak on chce.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6664
Re: OTEC BEZDOMOVEC Před 12 rok, 7 měsíce  
ahoj, vcera prisla moje sestra domu a rekla, ze otce videla uplne strizliveho, ostrihaneho si vklidu cist noviny na zastavce (pozorovala ho z povzdali). Nejak jsem nad tim vcera v noci porad musela premyslet - neni jeste nejaka posledni moznost mu opravdu pomoct? neni mozne ho umistit do nejakeho ustavu, kde by byl do konce zivota a my ho tam navstevovali? existuje vubec neco takoveho a musel by s tim souhlasit? pokud nekdo mate podobne zkusenosti, kam a jak umistit stare alkoholiky, co maji svoje uz vypito, tak prosim, napiste, diky
matt
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6667
Re: OTEC BEZDOMOVEC Před 12 rok, 7 měsíce  
www.dd-sloupvcechach.cz/. Vím, že tam umístili známí otce.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6676
Re: OTEC BEZDOMOVEC Před 12 rok, 7 měsíce  
dekuji za info, zkusim tam napsat a dozvedet se nejake informace
matt
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6686
Re: OTEC BEZDOMOVEC Před 12 rok, 7 měsíce  
Měl by to být domov důchodců pro alkoholiky, on musí mít nejméně 45 let, dodržovat pravidla domova, je to vlastně léčebna , s mírnějším režimem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter