Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jde o Alkoholika prosím poraďte
#62291
Jde o Alkoholika prosím poraďte Před 2 rok, 8 měsíce  
Dobrý večer všem, ráda bych popsala svého manžela a chtěla bych od Vás radu zda se jedná o problém s alkoholem či se to může vystupňovat?

Poznali sme se 2016 krátce na to se ke mě přistěhoval mezi tím co ukončoval manželství ve kterém měl dceru tu od té doby neviděl. Chodili jsme se bavit často na bowling krásně mluvil dalo se s ním bavit na všechna témata. Byl silný kuřák

2017
Narodila se nám dcerka jako táta byl moc fajn až do 2.let pak už ho přestala bavit.. "on nemá zapotřebí si s ní hrát" "on ji sebou nebude tahat k babičce protože by se tam nemohl napít.." domluvili jsme se na 2. pivech za den protože jich pil 6/8 a když měl jen 4 mel psycho stavy chodil z mistnosti do mistnosti ze se nudi nebo sel do vany a ziral si na nohy nebo sel spat v 15h jen proto ze v bedne byli posledni 3 místo 6 takze sice s kecy ale 2 dene ok dával

2019/2020
Druhé těhotenství plánované celé těhotenství mi nechtěl s ničím pomoct, souhlas se jménem druhé dcerky mi podepsal den před porodem a piva zase začli 4 denně
Přidal se nezájem nebo nevím jak to nazvat je to jako bych se bavila se zdí mluvím na něj zírá do blba kdyz se zeptam zda slyší řekne "hm.. joo ale nevím co ti na to mám říct" jeho odpovědi na cokoliv se omezili ne hm.. sak ty to chces.. nevim.. nevim co ti na to rict.. možná..
Doma přestal pomáhat přijde z práce (řidič) sedne na pohovku a tím to končí.. jednou za měsíc umeje nádobí když to má "nahnutý" a pak tím argumentuje ze mi pomaha..

2021
Piva se pomalu stupnuji uz jsme zase na 5/6 a když je mene jako 4 je hnusný podrážděný rýpe..nechce se mazlit když se ho jen tak letmo dotku vyskoci jak cert z krabicky ze to nesnasi.. sex když nechci ja tak neni... s roční dcerkou se nemazlí ma ji na sobe 2min a uz mi ji podává ze on to nepotřebuje... Když jsme byli na dovolené byli jsme tam s dětmi tak sem chtela at si da max 2 no dasl si 4 a pak mi delal scény že u piva číslo 5 sem rekla ne

Co myslíte je tahle letargie a vlastně "jste mi všichni fuk ja to nepotřebuji" dusledek piva nebo spise povahy ? Děkuji za všechny vaše názory už mi to docela doma vytváří dusno a 4 letá dcerka to začíná vnímat
Tereza Ambrošová
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62295
Re: Jde o Alkoholika prosím poraďte Před 2 rok, 8 měsíce  
Tereza Odvršová napsal:

Co myslíte je tahle letargie a vlastně "jste mi všichni fuk ja to nepotřebuji" dusledek piva nebo spise povahy ?


Nedovedu posoudit do jake miry jeho chovani ovlivnuje povaha nebo pivo. To mnozstvi alkoholu ktere vypije neni uplne male ale zase mi to moc nesedi na rozvinutou alkoholovou zavislost. Cili bych se priklanel ze za vetsinou jeho problematickeho chovani bude bud povaha nebo nejake dalsi problemy o kterych nevis.

Mimochodem jsi si uplne jista tema pivama? Myslim jestli ty piva nejsou komedie pro Tebe a treba nechlasta jeste nekde bokem. Ptam se proto ze presne takto jsem to mel ja. "Oficialni" mnozstvi alkoholu ktere nezpusobovalo podezreni a pak nasobne vetsi vychlastavani tajne a bokem . To by pochopitelne uplne menilo situaci...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62297
Re: Jde o Alkoholika prosím poraďte Před 2 rok, 8 měsíce  
Terezo, rekl bych, ze je mozna jedno, zda je to povahou a nebo pivem a nebo obojim a nebo uplne necim jinym. Dulezite je, ze se v tom necitis dobre a ze takove prostredi neni dobre ani pro dite. Proti strana ma, zda se jiny nazor na vec - neni problem. Z cehoz mi vychazi, ze zmenu manzel neudela (s pivama k horsimu zcela jiste).

Jako diagnostikovany alkoholik (ha!, to je mi ale vyraz .. ) bych rekl, ze lidi v tve situaci ceka plac a bolestive obdobi, ktere konci rozvodem a pachuti.
Ja vyhovuji vasemu popisu v dobe, kdy jsem pil (8piv denne, vikendy vic). On clovek nechce nic resit, dokud nemusi - ma vyprano, vyzehledno, jidlo, o dceru postarano, ma kde spat. Jen ho iritujete v jeho zalibe - piti piva.
Urcite jsou pripady, kdy se zena/muz zvedne, od alkohoika odejde, ten se zmatori, chytne za nos a zanecha skodliveho jednani a tzv. "happy end" je v tu chvili na cas na svete, ale takovych bude asi minimum.

Alespon takovy byl pripad me exmanzelky a jiste neni sama., bohuzel.

A alkohol tece, prodava se na kazdem rohu, ma legalni marketing, stat si z nej ber dan .. bizarni, ano.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter