Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...15
Dolů
Téma: Abstinenční priznaky.
*
#62621
Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Nevím, ale málo lidí píše jaké měli abstinenční priznaky. Mám asi taky velký problém s alkoholem a musím ho vyřešit. Já třeba nepiju 14 dní a je my pořád zle. Pak se k alkoholu vrátím. Teda pouze pivo ale dost. Cítím se jako bych měl zkolabovat. Hrozné depky. Ruce se netřesou, žádné delirium. Tak daleko jsem nedošel. Vyšetření u doktora a vše je v pořádku. Tak nevím. Mám teda prechozenou boreliózu. Má to vliv. Nevím na koho se obrátit, tak sem se přihlásil aspoň sem. Když to píšu tak ty depky nejsou tak hrozné. Dnes sem měl odjet na dovolenou a vzdal sem to.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62622
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Na tu dovolenou moje žena s dětma odjela a já zůstal sám s depkama. Pořád jen chodím ven si zakouřit. Nevím jak s toho ven asi by byl dobrý nějakej psycholog. Mám nějaké prášky co jsem dostal na pohotovosti že se má po nich spát ale na mě to nefunguje. (Atarax) Minule sem si ho bral ve 4:00 ráno a pak jsem do půlnoci dělal. Snad mi někdo odpoví kdo měl podobné problémy. Já to mám už třetí měsíc po sobě. Vždy sem 14dni nepil a pak to týden zapil. Nebaví mě práce ani žádný koníček. Prostě vše je špatně.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62623
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Asi sem to dál do špatné kategorie ale teď už nevím jak to změnit. To je asi jedno. Chci pomoc sobě. Jen mě mrzi že nikdo nepíše.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 31/07/2021 19:17 Provedl: Filip420.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62624
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Alkohol je deepresant, mozna to mas z alkoholu a nebo tomu alkoholem minimalne nepomahas
A asi sis odpovedel na otazku, co s tim.
Psycholog, terapie (dobre jsou skupinove) - opravit si hlavu.
Prakticky lekar - krevni odbedry, jaterni testy, celostni medicina. Dat si dohromady telo.
PRavidelne chodit spat ve stejny cas, vstavat ve stejny cas, jist pravidelne, treba i upravit stravovani po konzultaci s lekarem apod.
No a neknourat, samo se to nezmeni
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62626
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Já u doktorky byl před 14dny. Podle odběru krve a moči je vše v pořádku. Kvůli bolestem hlavy mě poslali na CT vyšetření a tam taky vše v pohodě jen já u toho kolaboval. Doktorka si myslí že právě deprese. Jsem živnostník a valí se na mě toho moc. Až to bouchne tak si raději dám pivko a nejdu pracovat k nikomu. A pak je to bohužel ještě několikrát horší. Nevím jestli je to z práce a nebo alkoholu.
I když 14 dní nepiju, tak se ráno budím jak po alkoholovém večeru. Přitom podle mé Dr. vše v pohodě.
Už mi vadí jen když někdo kvůli práci zavolá. No, musím začít tím alkoholem. To je mi jasné. Já ale bez něj neumím vypnout.


Žiju v malém městě a teď mám být na dovolené. Tak se schovavam doma ať nikdo neví že jsem neodjel. Bojím se jít jen nakoupit něco k jídlu. Ať mě žádný zákazník nepotká.

Ale díky moc za odpověď.

Potřebuju aspoň trochu z někým, kdo po mě nic nechce, komunikovat.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/08/2021 06:19 Provedl: Filip420.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62627
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Ahoj, nevím přesně co poradit na Vás problém, ale zaujalo mě to Vaše použité slovo...neumím bez alkoholu vypnout! I pro mě to byl a stále je problém. Nepiji 15 měsíců a ted jsem v dost špatném rozpoložení a docela mám bažení po alkoholu, protože bych potřebovala pocítit alespoň na chvilku tu úlevu a vypnutí, které ten alkohol poskytuje. Jsem napjatá, roztěkaná a mám bolesti (nemoc) a začal mi v hlavě hlodat červícek...že dva panáky by mi ulevily.

Rada...zabavit se něčím, čímkoliv i když je to na sílu a nechce se Vám vůbec nic. Něčím zaměstnat nejen tělo, ale i hlavu. Nepít a vydržet.
Brigita
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62628
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Dík za radu i když já nevím čím. Každá rada je dobrá. Zkusím do toho pak zapojit rodinu.
Já mám taky bolesti ale jak už jsem psal krom té boreliózy mám vše v pořádku.
Patnáct měsíců je dost a pořád není vše v pořádku? To se mám na co těšit. Ale určitě je to mnohem lepší?
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62629
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Určitě je to lepší, už jsem i ve fázi kdy mi nedělá problém chodit do restaurace a vidět ostatní pít. smířila jsem se sama ze sebou a s tím, že já už prostě pít nemůžu, nejde to.

Jen jsem chtěla říct, že opravdu čert nikdy nespí a alkohol už vůbec ne a když přijdou problémy třeba i fyzické nebo pracovní tak je potřeba se mít na pozoru.
Brigita
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62630
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
No, ale vzdy si na to odpovidas sam, ne?
S temi depresemi se potykas kolik let? Tak jako tak, zapojit jako lek alkohol k depresim nebo skolnum k depresim je, jak asi citis, cesta nikam a nebo do pekel.
Existuji pres leky, ktere tyto stavy resi, potlacuji. Pak se muze clovek andechnout, zjistit, ze se da zit jinak, nez doposud.
Zakaznikum se da urcite rici, ze zakazky nepribiras.
Me prijde, ze vis, co s tim, akorat je to tak nejak zbytecne tezke - proto treba psycholog, kde se zorientujes zivote a smeru.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/08/2021 15:20 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62631
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Cca 8 let ale ne v takové míře jak poslední dobou. Začalo to když sem měl zaměstnance. Pak sem firmu zavřel a zase začal dělat sám. Bylo to lepší ale letos. To co je tento rok je odost horší. Jim různé doplňky stravy, šišák atd. ale mě přijde že to příliš nepomáhá. Ten alkohol je jasné že musím vyřadit. Chvíli pomůže a pak to dvakrát zhorší.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...15
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter