Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: přítel - alkoholik?
#6420
přítel - alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Dobrý den,

mám podezření, že můj přítel se stává alkoholikem, pokud se jim už nestal. Denně má v sobě minimálně 3 piva (pracuje v hospodě jako kuchař) a to je jen tolik, kolik ho vidím nebo slyším nebo on přizná. Důvodem je jeho rodinný stav. Rozešel se s přítelkyní a mají spolu malou holčičku 2,5 roku a ona má ještě s předchozího vztahu, on ji vychovával již od miminka, tudíž ji bere za dceru. Je na svých dcerkách docela citově fixovaný. Všiml si, že se mi to nelíbí. Pokaždé, když jsme spoulu, je buď v "náladě" nebo opilý, sám mi slíbil, že přestane, ale svůj slib nedrží. Je mi jasné, že v takovém případě to bude chtít jiný přístup. Chci mu pomoci a být mu oporou aby se z toho dostal ale bohužel nevím jak se chovat v takovém případě. Prosím o radu. Tereza
Tereza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter